- Lid sinds
- 18 dec 2012
- Berichten
- 20.858
- Waardering
- 21.488
- Lengte
- 1m71
- Massa
- 78kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Tja, bij mij hetzelfde ......kan er weinig gewicht mee verzetten in een isolatie oefening als leg curls,
tijdje volhouden en kijken of het allemaal wat beter/soepeler gaat

en pijn is fijn

zullen we een praatgroep oprichten dan maar?
ik heb kramp in de kuiten bij seated calfs raiseen pijn is fijn
zullen we een praatgroep oprichten dan maar?

je mag alles vertellen hoor Pieter, soms lucht dat wel op hé?

je mag alles vertellen hoor Pieter, soms lucht dat wel op hé?![]()

om in aanmerking te komen voor de praatgroep moet die kramp al optreden bij 15 kg of minder

om in aanmerking te komen voor de praatgroep moet die kramp al optreden bij 15 kg of minder![]()
yup, maar het is wel iedere keer een beetje meer van hetzelfde
nee, ga voorlopig niet echt zwaar, gewoon een beetje doorsukkelen zoga je met die vreetdagen weer heavy? als het werk het toelaat Of gewoon het programma afwerken?

Ik noem dat ook niet doorsukkelen.... verre van

dubbels zijn echt het gemakkelijkste om te doen bij gewichten @~85% 1rm, als je 1 rep kan, dan volgt de tweede rep ook wel (bijna nog gemakkelijker dan de eerste) 3-tjes doen is dan weer een heel ander verhaal.Flink weer die ohp. Later als ik groot ben wil ik dat ook halen.
ik bedoelde eigenlijk meer dat ik op het moment niet zozeer het gewicht omhoog doe iedere training , maar op het moment meer in sets en reps verhoog, van 5x2 naar 6x2 enz.
( zie trainingslog)
PR
