Fitness Seller

Sticky Beleggingen & De Beurs

Peiling Peiling Welke broker gebruik je?

  • Bolero

    Stemmen: 0 0,0%
  • Lynx

    Stemmen: 0 0,0%
  • MeDirect

    Stemmen: 0 0,0%
  • eToro

    Stemmen: 0 0,0%
  • Saxo Bank

    Stemmen: 0 0,0%
  • Easybroker

    Stemmen: 0 0,0%
  • Keytrade Bank

    Stemmen: 0 0,0%

  • Totaal stemmers
    10
Slachting op de beurs vandaag joh. 140 euro alleen al vandaag verloren.
 
Niet kijken is nu het beste:cool: WTF:eek:
 
deze dalingen zijn echt gelijkwaardig aan die aan het begin van de crisis, lijkt me stiekem wel wat overdreven hoor dit.


Mooie pump and dump dankzij kwantitatieve versoepeling. Er is niet veel voor nodig om deze zeepbel te laten klappen. Voorlopig staan de markten in veel landen nog torenhoog. Hoger dan in 2008 in ieder geval. Nasdaq staat belachelijk hoog. Of iemand moet van mening zijn dat die techbedrijven overall het dubbele waard moeten zijn geworden in 7 jaar tijd. Een periode waarin de economische groei niet heel bijzonder is geweest.

Grafiek Nasdaq is best eng, die enorme stijging tot een nieuwe all time high is nog extremer dan de dotcom bubble.
 
Laatst bewerkt:
2BA0200A00000578-3209036-image-a-48_1440434189849.jpg
 
U kent bovenstaande nog open op 117.81
gesloten op 103.12 -12.469 % dus wie het advies had gevolgd van hen die dit aandeel 14 dagen geleden in portefeuille hadden kwamen nu bedrogen uit. Dietser heeft al wat ervaring betreft verliezen op de beurs.
iJbJfPv.png
 
Mooie pump and dump dankzij kwantitatieve versoepeling. Er is niet veel voor nodig om deze zeepbel te laten klappen. Voorlopig staan de markten in veel landen nog torenhoog. Hoger dan in 2008 in ieder geval. Nadat staat belachelijk hoog. Of iemand moet van mening zijn dat die techbedrijven overall het dubbele waard moeten zijn geworden in 7 jaar tijd. Een periode waarin de economische groei niet heel bijzonder is geweest.

Grafiek Nasdaq is best eng, die enorme stijging tot een nieuwe all time high is nog extremer dan de dotcom bubble.

ik ben het met je eens dat het momenteel aan de dure kant is/was (lol), maar echte crashes worden altijd getriggerd door hard fundamenteel nieuws (lehman brothers 2008, griekenland 2011). Nu is er ineens een random correctie en zoekt iedereen maar naar een reden, dat is een beetje omgekeerd.

ook typisch dat het nieuws dezelfde fout maakt en het heeft over een beurscrash, en dan pas gaat afvragen wat dit voor invloed heeft. financieel nieuws moet de prijzen beïnvloeden, niet andersom.

---------- Toegevoegd om 00:26 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 00:22 ----------


wat een opportunist
 
Iemand die me wil spoonfeeden over shortsellen/putopties en gerelateerde methoden die winst maken bij een crash? :D
 
Morgan Stanley: 'Koop aandelen. Alle lichten staan op groen.'
'Full House Buy', klinkt het bij Morgan Stanley. Voor het eerst in 6 jaar tijd wijzen alle signalen bij het beurshuis erop dat het tijd is om Europese aandelen te kopen.


'De beurscorrectie is tijdelijk, en niet de start van een pijnlijke berenmarkt. Op korte termijn verwachten we volatiliteit op de beurzen. Maar wie vandaag Europese aandelen koopt, zal binnen 3 maanden waarschijnlijk winst boeken', klinkt het in een rapport van Morgan Stanley. 'We geloven niet dat de economische verzwakking in China en de emerging markets de Europese economie significant zal beïnvloeden.'

Morgan Stanley houdt al 20 jaar vijf specifieke indicatoren (Market Timing Indicators) op basis waarvan het beurshuis oordeelt of de beurs 'overkocht' of 'oververkocht is'. Sinds gisteren wijzen die indicatoren allemaal op hetzelfde, namelijk dat het tijd is om aandelen te kopen.

'Full House Buy', heet dat bij Morgan Stanley. Het is nog maar de zesde keer in 20 jaar dat dat gebeurt. Maar laat u niet meteen verleiden om dat advies blindelings te volgen. In het verleden is zo'n 'Full House Buy' dikwijls te vroeg gebleken (zie tabel).

Morgan Stanley merkt nog op dat het dividendrendement van Europese aandelen (in vergelijking met de rente op staatsobligaties en bedrijfsobligaties) een record nadert, wat op langere termijn een steun zou moeten vormen. 'Europese aandelen lijken eerder duur op basis van de koers/winst-verhouding. Maar maatstaven die rekening houden met de boekwaarde en het dividend suggereren dat aandelen tegen een historisch gemiddelde noteren.'

En welke aandelen zijn de meest interessante? Morgan Stanley somt er enkele op met een overweight-advies: Akzo Nobel, Deutsche Post, Natixis, ASML en Tesco.

---------- Toegevoegd om 10:55 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 10:48 ----------

Eu aandelen zijn veilig :

Goed nieuws uit Duitsland
08:41 -
Destatis, het bureau voor de statistiek van de Duitse Bondsrepubliek, heeft bevestigd dat de economie van het land in het tweede kwartaal wel degelijk met 0,4 procent is gegroeid. Dat ligt onder de marktverwachtingen, maar het is meer dan de 0,3 procent groei in het eerste kwartaal. De groei was vooral te danken aan de export die met 2,2 procent steeg, terwijl de toename van de import beperkt bleef tot 0,8 procent. Daardoor kon Duitsland over het eerste halfjaar ook een begrotingsoverschot boeken dat 1,4 procent van het bruto binnenlands product (bnp) bedroeg. België kampt nog altijd met een begrotingstekort van meer dan drie procent.
 
Alles lijkt weer te herstellen hier in Nederland.
AEX +5%, ING zelfs een dikke +7,5%.

Koersen China zien er minder goed uit.
 
Sinds de iex.nl app update kan ik de koersen niet mr makkelijk volgen. Ing 7 el procentos? Cotdamn. All that potential.
 
100 euro weer terugverdiend, na de slachting van gisteren. Dit is een mooie site om de boel bij te houden ----> http://one.iex.nl/
 
Ik sta ook weer goed in de plus.

Jammer dat ik het nooit aandurf om eens 1000 euro in een x100 turbo te stoppen als de boel op zn laagst staat.



Btw. Volgende week Shemitah. Ik geloof eigenlijk niet in complottheorieën en such maar de grootste verliezen van de beurs laatste decennia vielen allemaal precies samen op dag van de Shemitah (2001 en 2008 tot op de dag precies). http://time2wakeup.me/de-shemitah-een-bijbelse-waarschuwing-en-voorspelling/

1972/1973 Shemitah jaar. Opening WTC gebouwen en een beurscrash die het gevolg was van de olie crisis en het loslaten van het Bretton Woods systeem.
1979/1980 Shemitah jaar. Wederom een beurscrash en economische crisis.
1986/1987 Shemitah jaar. De beurs stort wederom in met meer dan 500 punten.
1993/1994 Shemitah jaar. De obligatie markt stort in.
2000/2001 Shemitah jaar. De WTC torens en de beurs storten in en de laatste wordt zelfs vijf dagen stil gelegd.
2008 Shemitah jaar. De grootse puntendaling ooit en het begin van een economische crisis.




https://www.youtube.com/watch?v=arBBn-1c0Rc
 
Laatst bewerkt:
De beurzen kregen donderdag nog een extra duwtje in de rug door stevige groeicijfers in de VS. Volgens het ministerie van Handel is de Amerikaanse economie 3,7 procent gegroeid en niet 2,3 procent, zoals eerder gemeld. Daarmee behoort de zwakke start van het jaar definitief tot het verleden.

De grootste opsteker uit het bbp-rapport is dat alle componenten van de economie - consumptie, investeringen, netto-uitvoer en de overheid - bijdroegen aan de groei. Dat toont aan dat het herstel in de VS momenteel op vrij stevige fundamenten rust. Een hart onder de riem voor beleggers die vrezen dat China op het punt staat de wereldeconomie uit koers te slaan.



Muh shiller pessimisten zijn boos

---------- Toegevoegd om 18:22 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:17 ----------

Werkloosheidsaanvragen in VS dalen
14:57 -
Nieuwe aanvragen voor een werkloosheidsvergoeding in de Verenigde Staten daaldenin de week tot 22 augustus met 6.000 tot 271.000, de eerste daling in vier weken, zo meldt het Labor Department. Economen hadden op 270.000 gerekend. Het aantal nieuwe aanvragen ligt nu al 25 weken lang onder de drempel van 300.000 en dat is de langste reeks in 15 jaar. Het wijst erop dat de arbeidsmarkt in de VS nog steeds aan de beterhand is,aldus MarketWatch


Maar de stats zijn gejuked :roflol:
 
Inflatie op hoogste peil sinds maart 2014
De Belgische inflatie is in augustus naar het hoogste peil sinds maart 2014 gestegen. In vergelijking met een maand eerder is er sprake van net geen verdubbeling tot 0,91 procent. Ook de kerninflatie, die geen rekening houdt met volatiele energie- en voedingsprijzen, steeg gevoelig, van 1,19 tot 1,37 procent.


"""Ecbs beleid werkt niet""":roflol:
 
De regeringen van de 20 vertegenwoordigde landen zijn het erover eens dat ze zich meer moeten concentreren op wat ze zelf kunnen doen om de groei te stimuleren, in plaats van louter te steunen op een extreem soepel monetair beleid.

'We zijn het er allemaal over eens dat er nood is aan structurele hervormingen, naast de zeer soepele monetaire politiek die we vandaag in veel landen zien', verklaarde de Britse minister van Financiën George Osborne na afloop. 'Monetair beleid zal de economische activiteit blijven ondersteunen binnen de mandaten van de centrale banken, maar monetair beleid alleen kan niet leiden tot uitgebalanceerde economische groei', klinkt het in het gezamenlijke communiqué.

Zwaar boeiende lectuur....not.
Worden die mannen betaald voor stating the obvious?el kekkie
 
De beurs zou op dit moment het laatste plek zijn waar ik mijn geld in zou stoppen.
 
uitenlandse reserves China zakken fors
11:21 -
De Chinese valutareserves zijn in augustus met 93,9 miljard dollar gedaald naar zowat 3.560 miljard dollar. Dat is de grootste daling ooit.

De reserves zakten fors omdat de centrale bank dollars verkocht om de yuan te ondersteunen. Peking wil vermijden dat de yuan blijft dalen na de devaluatie van augustus. Die devaluatie leidde tot kapitaalvlucht en zette de munt onder druk.

Chinese functionarissen zeiden in het weekend op de vergadering van de Groep van 20 (G20) dat de yuan en aandelenkoersen zullen stabiliseren. De beurs van Sjanghai sloot maandag uiteindelijk 2,5 procent lager af.

---------- Toegevoegd om 11:14 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 11:13 ----------

De beurs zou op dit moment het laatste plek zijn waar ik mijn geld in zou stoppen.


En waarom is dat? Als je investeert in goede organisaties op de beurs, dan gaan hun koersen op lt toch stijgen.

---------- Toegevoegd om 11:15 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 11:14 ----------

uitse industrie groeit, maar minder hard dan verwacht
09:55 -
De productie in de Duitse industrie is in juli met 0,7 procent gegroeid tegenover de maand voordien. Dat is de snelste groei dit jaar. Economen hadden gemiddeld wel op een stijging van 1,1 procent gerekend.

Tegenover die tegenvaller stond een minder negatieve ontwikkeling in juni dan eerder werd gedacht. Volgens een nieuwe schatting kromp de productie in die maand met 0,9 procent. Hier werd eerder een afname met 1,4 procent gemeld.

---------- Toegevoegd om 11:19 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 11:15 ----------

Belangrijkste nieuws v afgelopen vrijdag :

zooka krijgt nu al grotere vuurkracht
03/09 -
De 'bazooka' van Mario Draghi krijgt nu de facto al een grotere vuurkracht: voortaan mag de Europese Centrale Bank immers tot 33 procent van de uitstaande overheidsschuld van een lidstaat opkopen, terwijl het plafond tot nog toe op 25 procent lag.

Draghi en de markten: een roundup
03/09 -
Samenvattend: Mario Draghi laat duidelijk verstaan dat de Europese Centrale Bank met extra stimulus komt als de inflatievooruitzichten niet verbeteren. Pro memorie: dat kan via een verlenging van het stimulusprogramma tot na september 2016, of een verhoging van het maandelijkse inkoopprgramma van obligaties (nu: 60 miljard per maand).

Beleggers nemen nu al een voorschot op extra stimulus: de euro zakt zo'n 1 cent naar 1,1130 dollar, de langetermijnrente op Europees staatspapier zakt zo'n 5 basispunten en ook de Europese beurzen hervatten hun klim.
 
gelijk trekken Europese beleggers zich hier aan op: de export van Duitsland, de motor van de Europese economie, is in juli met 2,4 procent gegroeid tegenover de maand voordien.

De groei was daarmee aanzienlijk sterker dan verwacht. Economen mikten gemiddeld op een toename met 1 procent. In juni nam de uitvoer van Europa's grootste economie nog met iets meer dan 1 procent af.

De Duitse import steeg in juli met 2,2 procent, na een afname met 0,8 procent in juni. Het handelsoverschot van het land groeide met bijna 1 miljard euro naar 25 miljard euro.
 
Iemand ervaringen met de app: BUX? En dan vooral de 'seriousBUX' versie.

Merk dat ik er best wel goed mee ben (funBUX versie), maar weet niet of die app te vertrouwen is, wel makkelijk en overzichtelijk trouwens.
 
Hoe zou het nog zijn met de ing aandeeltjes?

Abbo op de tijd iswegh en door de update van iex app volg ik de koersen niet meer dagelijks.

Topic is precies ook zo goed als dood. Tijdom daar verandering in te brengen.

All in ing!!!!!????? Nope, eerst even wat inlezen.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven