Man ik ben nog steeds aan het bij komen. Euphorea ik en ik waren op de terug weg wel even flink de lul geweest toen we achter kwamen dat de eerst volgende trein pas om 8 uur kwam. Moest gewoon 2,5 uur zitten wachten daar om een kwartier in de trein te kunnen zitten.
Wel toffe groep die er uiteindelijk was. Toch een aardige 12-13 man of zo. Echt heel veel interactie was er niet omdat het vet chaotisch was. Heb wel wat babbeltjes gemaakt met wat jongens.
Behalve killy. Wat een ecto maten naaier. Maar dat was al te verwachten als die met jongens als ibo optrekt. Bij de eerste beste groep vrienden die hij tegen kwam op straat was die meteen vertrokken.
Locatie vond ik 10x niets. Man al die verhalen altijd over rotterdam. Ik had echt vet zieke discotheken verwacht waar plekken als zak/index gewoon niets bij zijn. Maar het was vooral van die inloop cafetjes. Meeste nog best klein ook, geen verdiepingen, meerdere zalen of zo.
Qua chicks vond ik het matig. Er liepen overal wel een paar tussen die zo in de "centraal chick topic" kunnen. Maar dat waren of wijven die daar werkten, of van die huppel k*tjes die er gewoon elke weekend al 10 jaar komen iedereen ze kent, vette gold diggers zijn en bij wijze haast betaald krijgen om daar te zijn. Veel arrogante wijven ook pfff. Voor de rest niet veel gezien, was overal ook vet donker binnen.
Wel tof dat we overal zonder problemen binnen kwamen. Dat heb ik nog nooit eerder mee gemaakt.
Volgende keer wel iets dichter bij thuis voor mij.