- Lid sinds
- 28 nov 2014
- Berichten
- 4.624
- Waardering
- 4.939
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 89kg
- Vetpercentage
- 14%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


Dat is zijn zware squatface terwijl hij biceps curls doet![]()

Deze? http://www.fitstream.com/exercises/ring-push-up-a24
en bedoel je niet lichaam horizontaal (of snap ik het niet?) En hoe doe je 10 kg? Moet iemand een plaat op je rug leggen dan?
lange dag.OK, duidelijnk. Altijd leuk die BW oefeningen. Deze zal ook goed zijn voor de stabiliteit van je schoudergordel. Die ringen willen overal heen vliegennee sorry was niet duidelijk ook nog, maar nee ben daar nog niet mee begonnen.
horizontaal jalange dag.
dipping belt.

uhu.OK, duidelijnk. Altijd leuk die BW oefeningen. Deze zal ook goed zijn voor de stabiliteit van je schoudergordel. Die ringen willen overal heen vliegen![]()
gister armen gedaan op aandringen.
nu 2 dagen rust, daarna beginnen met programmering, maar moet eerst een aantal dingen testen dus zal erg zwaar worden.
Goeie sq's kunnen die quads eindelijk is groeien, laatste 175 ging best zwaar zo te zien?
had er nog 2 durven doen zonder spotter.Lekker die squat man!!Vind het er nog redelijk easy uit zien, had er nog een repje in gezeten met een spotter?

Waarom niet gedaan dan?
