Biobeast
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 29 nov 2010
- Berichten
- 3.753
- Waardering
- 760
- Lengte
- 1m94
- Massa
- 110kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Gaat niet om mijn spel.Serieus out om dit?
Denk dat je het veel erger inziet dan het is. Je bent blijkbaar de enige die zo denkt. Akkoord, in jouw spel vond ik hem ook irritant spelen en had ik er om die reden op het eind van het spel ook genoeg van, maar in andere spelletjes was dit niet het geval. In jouw spel waren er gewoon heel veel mensen die met frustraties liepen en dat is tot een explosie gekomen. Niets aan te doen.
.
Ja mijn hart zat ff in mijn keel. Helemaal toen bleek dat hij goodguy was. Maar dat is wat dit spel zo mooi maakt.Ik snap al dit gezeik niet. Hetgeen wat juist tof is aan de weerwolf spellen is het manipuleren van andere spelers. Het overhalen van anderen om iemand er uit te stemmen. Het aan de haal gaan met hints en de menigte ophitsen. Dát is wat mij altijd getrokken heeft aan het spel.
Hoe epic het was dat iedereen mij volgde en Biobeast er uit stemde in de pot van RemiJa mijn hart zat ff in mijn keel. Helemaal toen bleek dat hij goodguy was. Maar dat is wat dit spel zo mooi maakt.
Daarom vind ik dat veel spellen zo afwijken van de kern: het manipuleren van spelers en het overhalen mensen op elkaar te laten stemmen. Ik had geprobeerd met mijn spel dit terug te krijgen maar wel met iets andere regels. Maar juist door heel veel duidelijkheid te creëren kan het spelletje terug naar de basics: mind****en.
Als je daar niet tegen kan moet je gewoon niet spelen. Heel veel mensen vliegen echt uit de bocht tijdens dit spel. Ik ook heb mijn toetsenbord bijna kapot gesmeten tijdens sommige potjes. Maar dat maakt dit spel zo leuk.
Je moet alles kunnen zeggen in dit spel. Iedereen kunnen ophitsen. Zo lang je je rol niet verklapt en niet vals speelt. Klaar.

Risk is ook onderhandelen man. Mensen tegen elkaar opzetten, bondgenoten zoeken en vervolgens verraden. Mensen elkaar uit laten moorden en zelf niks doen. Continenten weggeven en zo andere spelers dwingen de held te spelen.

Mwoa niet mijn spel. Zet mij maar aan de tafel om hout te ruilen tegen hooi![]()
priceless.Monopoly raped colonisten van katan.
Iemand zijn hoofd wanneer die op een hotel op kalverstraat komtpriceless.
Ja lekker is dat. Je speelt dat spel en na 30 minuten is al duidelijk wie gaat winnen. Daarna is het nog een uurtje uitbetalen. Niet mijn spel.
Gaat niet om mijn spel.
Mensen willen zo spelen, geen probleem. Maar niets voor mij.
Ik ga toch niet actief zijn als het weer zo verloopt, wordt saai en repetitief zo. Zal wellicht wel beetje meelezen, de verhaaltjes zijn het enige interessante met zo'n spelverloop.
Anyways, nogmaals wens ik iedereen veel speelplezier.

Zelf heb ik trouwens nog nooit een hint opgelost. Ja alleen die van de heks (Rob P) bij de pot van Remi en de hints die naar Bio zouden leiden als zijde wolf. En die waren fout.
Over het algemeen kijk ik niet eens naar hints. Ik speel het spelletje gewoon op de man.
Het leukste spel wat ik ken is voor mij kolonisten van Catan. En het leuke van dat spel was het handelen. Tegenover iemand zitten en weten dat je hout moet hebben om je laatste winnende straatje te kunnen leggen. En de persoon tegenover je weet dat ook. En dan net zo lang onderhandelen en op zijn emoties inspelen tot hij je uiteindelijk toch dat hout geeft en je hem opzadelt met 3 hooi
Man mooie tijden. Dat was het enige spelletje wat ik altijd kon winnen. Puur omdat ik daar andere mensen kon manipuleren. Lekker onderhandelen. Mijn vrienden hebben me er vaak om zitten haten, ik was een geruchte Catan speler haha. Potje risk hoef je mij niet te laten spelen hoor.

Lol, Catan inderdaad. Je bemoeien met anderen die aan het onderhandelen zijn en dan de erts 3 keer zo duur maken voor de ander.
) had de regel geïntroduceerd dat alleen mensen mogen praten die betrokken zijn in de onderhandeling.
Toen ontdekte fab de G.
