AndroidHealthClinic

Geen onderarm aders op 7% wtf?

obvious not good / hij heeft geen aders / voor die 7% moest nog een 1 staan, klinkt wel wat aannemelijker dan (srs) achja misschien gewoon wat meer en zwaarder deadliften & hammer curls doen. dan zie je ze direct op je onderarmen staan.

haha ja indeed,

op mijn sportschool gaf het apparaatje ooit aan dat ik <4 BF% had, naja onmogelijk dus.. Daarna bij 2 andere sportscholen laten meten, BF van 11 & 11,7 .. was voor mij duidelijk dat er ook onzin apparaten zijn
 
trainingsmaatje van me heeft bij 20% overal aders lopen het is ook vrij genetisch bepaald
 
ind, ik heb ook nooit geen zichtbare aderen op mijn onderarmen gehad
 
Ik zou juist willen dat ik er wat minder had, als ik al een paar stenen sjouw dan lijkt het net een spinnenweb op mijn onderarm. Krijg ook vaak van die junkie opmerkingen :)

Maar heeft iemand waarbij ze zichtbaar zijn meerdere en dikkere aders of is het echt alleen maar het visuele aspect?
 
Terug
Naar boven