- Lid sinds
- 20 dec 2012
- Berichten
- 1.963
- Waardering
- 1.368
- Lengte
- 1m95
- Massa
- 83kg
- Vetpercentage
- 12%
De Action verkoopt dumbells tot 5kg voor een prikkie. Niet iedereen is De Man Met De Reusachtige Biceps, hé.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
De Action verkoopt dumbells tot 5kg voor een prikkie. Niet iedereen is De Man Met De Reusachtige Biceps, hé.
Ik ben juist mega blij met al jouw voorbeelden van oefeningen! Ik ga sowieso morgen een weekje op vakantie en daar is ook geen sportschool. Moet ik nog wel even langs de action voor equipment, ik heb nu alleen twee 2kg gewichtjes en die beginnen een beetje licht te worden(;


Even een vraagje puur uit interesse, heb je een huisdier?
Is het dan wel ethisch om een huisdier te houden voor je eigen plezier?Ik hou van random vragen(: Ik heb 2 konijnen en er zit altijd een kat in onze tuin die niet van ons is maar ik wel als onze kat beschouw(;
We noemen m mini aangezien het zo'n obese ginger kat is haha.
Ik hou van random vragen(: Ik heb 2 konijnen en er zit altijd een kat in onze tuin die niet van ons is maar ik wel als onze kat beschouw(;
We noemen m mini aangezien het zo'n obese ginger kat is haha.
Jaa, dat spreekt me ook erg aan. Behalve die voedingsadviezen dan, 1500 cal is echt niet oke voor mij als ik veel sport. Dat zie ik gewoon als een soort crash dieet en die periode heb ik godzijdank achter me gelaten.

Is het dan wel ethisch om een huisdier te houden voor je eigen plezier?
Maar bijen hebben toch ook een prima leven, ze zijn geboren werkers. En als je een hert/zwijn/konijn in het wild schiet is heeft ie toch ook een superleven gehad?Ik ben er zeker van dat de konijnen een goed leven hebben, ze hebben een huge hok en een ren aan het hok vast. Ze zijn met zn tweeen, want konijnen zijn groepsdieren en mogen dus niet alleen leven. Daarnaast krijgen ze voldoende eten, speeltjes en aandacht dus dat zit allemaal wel goed(:
Maar bijen hebben toch ook een prima leven, ze zijn geboren werkers. En als je een hert/zwijn/konijn in het wild schiet is heeft ie toch ook een superleven gehad?
Zo schattig en naief. Dame denkt echt dat ze een verschil gaat maken![]()
Oh god krijgen we dit soort discussies weer haha. Bijen maken honing om de winter door te komen en vervolgens pakt de mens deze honing af en voeren wij ze met glucose-fructosestroop waardoor ze ADHD trekjes krijgen. Plus de honing tegenwoordig komt van de bio-industrie, ja deze bestaat er ook met bijen. Die bijen hebben dus echt geen leuk leven in de natuur.
Wat betreft die andere beesten, als je ze niet doodschiet hebben ze nog langer een leuker leven(: Plus wederom, hoe veel mensen schieten nou zelf een hert in de duinen af? Mensen gaan naar een supermarkt om plofkip te halen die zestig dagen lang volgepropt worden samen met 12 anderen op 1 vierkante meter. En wat betreft biologisch vlees, dat houdt in dat zo'n beestje 20 dagen langer mag leven. Blijft gewoon een zwaar kut leven.
Daarnaast ben ik ook veganist, omdat het beter is voor het milieu. De vlees- en zuivelindustrie zorgt voor 52% van de CO2 uitstoot. Ook wordt het oerwoud vernietigd om alle dieren genoeg eten te geven en kost 1 hamburger 2400 liter water om te maken.
Zijn er hier ook toevallig andere veganisten op dit forum die mij begrijpen haha

Nee hoor ik hou van dieren, van kippen en koeien. Lekker vette kippenboutjes of een sappige chateaubriand met gebakken champignonnetjes.

