Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja en daarna ga ik ook nog eens uitleggen waarom religie bullshit is en angelus de trollaccount van Big-T is.
Mijn Oom zit bij de Illuminati, dus ik kan het weten.
Ik kan gewoon vrijuit praten, omdat niemand me toch gelooft, is weer een voordeel.
Maar jeetje, wat hebben ze veel macht zeg, mijn oom neemt wel eens souvenirs mee, laatst nam hij een haarlokje mee van Bin Laden. Ik raakte het aan, hij zei:"Dat is zijn schaamhaar." Ik dus mijn handen meteen wassen lol.

Ik dacht dat dit gewoon een lulztopic was maar realiseer me nu pas dat sommige mensen echt srs zijn?
![]()
Ik geloof wel degelijk dat er een paar elitaire mensen aan de touwtjes trekken in de wereld, die bepalen wat er gebeurd.
Deze mensen produceren geld d.m.v zoveel dingen denk bijvoorbeeld aan speculatie, daar wordt kapitalen mee verdiend want als de ene zegt het raakt op :O dan is het ineens stuk meer waard en wie profiteert daarvan? dezelfde gozer die zo hard roept dat het op raakt...
"Mwah matig bro, die van osama's schaamhaar was beterHelemaal mee eens, kijk daar hebben we wat aan, eindelijk intelligente input.
Was laatst bij de Mediamarkt, kzocht naar een nieuwe harde schijf voor in mijn PC. Mijn blik doorliep de harddisk rek, zoekend naar de beste optie, ineens ging mijn oog over een man... Een of ander klotesukkel stond voor de producten! Bleek het een van de vele mediamarktverkopers te zijn, de arrogantie.
Ik zei:"Hey sukkel, je verpest mijn uitzicht."
Hij zei:"Houd je bek man, koop nu anders wordt het duurder, en denk maar niet dat ik mijn woord niet houd."
Ik zei:"Sure, zoveel macht heb je nou ook weer niet om de harddiskprijzen wereldwijd omhoog te krijgen zodat ook de Mediamarkt (de goedkoopste van de wereld, ik ben toch niet gek) hier in mee moet gaan"
Hij gaf me alleen maar een vieze glimlach en liep weg, ik keek hem na, lekker kontje dacht ik.
Had mijn salaris nog niet binnen dus dacht ik, ik stel de koop nog een maand uit.
En ja hoor, wtf gebeurd er, aardbeving in Thailand, harddisk prijzen gingen omhoog, TUURLIJK, doe maar, net toen ik weer geld had voor een harde schijf.
Hij was dus blijkbaar een van die vieze elites die de prijzen omhoog drijft, vieze profiteur.
mijn oom zit bij de illuminati, dus ik kan het weten.
Ik kan gewoon vrijuit praten, omdat niemand me toch gelooft, is weer een voordeel.
Maar jeetje, wat hebben ze veel macht zeg, mijn oom neemt wel eens souvenirs mee, laatst nam hij een haarlokje mee van bin laden. Ik raakte het aan, hij zei:"dat is zijn schaamhaar." ik dus mijn handen meteen wassen lol.
helemaal mee eens, kijk daar hebben we wat aan, eindelijk intelligente input.
Was laatst bij de mediamarkt, kzocht naar een nieuwe harde schijf voor in mijn pc. Mijn blik doorliep de harddisk rek, zoekend naar de beste optie, ineens ging mijn oog over een man... Een of ander klotesukkel stond voor de producten! Bleek het een van de vele mediamarktverkopers te zijn, de arrogantie.
Ik zei:"hey sukkel, je verpest mijn uitzicht."
hij zei:"houd je bek man, koop nu anders wordt het duurder, en denk maar niet dat ik mijn woord niet houd."
ik zei:"sure, zoveel macht heb je nou ook weer niet om de harddiskprijzen wereldwijd omhoog te krijgen zodat ook de mediamarkt (de goedkoopste van de wereld, ik ben toch niet gek) hier in mee moet gaan"
hij gaf me alleen maar een vieze glimlach en liep weg, ik keek hem na, lekker kontje dacht ik.
Had mijn salaris nog niet binnen dus dacht ik, ik stel de koop nog een maand uit.
En ja hoor, wtf gebeurd er, aardbeving in thailand, harddisk prijzen gingen omhoog, tuurlijk, doe maar, net toen ik weer geld had voor een harde schijf.
Hij was dus blijkbaar een van die vieze elites die de prijzen omhoog drijft, vieze profiteur.
9 voor de 1e en een 5 voor de 2e...
2e is sovieso geen voldoende..
Rate mij ook even:
Komt een Belg in een kroeg en bestelt 18 pilsjes. Drinkt ze op en bestelt er weer 18.
De barkeeper vraagt "Waarom steeds 18 biertjes?"
Zegt de Belg: "Daar hangt toch een bordje: Onder de 18 wordt niet getapt."
