Mijn kennis komt uit boeken en uit ervaring ik woon reeds 28 jaar in een dergelijke wijk!
lol uit boeken...

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Mijn kennis komt uit boeken en uit ervaring ik woon reeds 28 jaar in een dergelijke wijk!

Bedankt voor de vraag en de interesse:
1) de criminaliteit van deze jongeren kosten onze maatschappij veel geld. Hen straffen ook. Er is dus wel geld voorhanden om deze problemen aan te pakken. Je moet het geld wel op de juiste manier besteden. Dan moet je de oorzaak kennen. De oorzaak is niet de religie, noch de cultuur. Het gaat hem om jongeren die opgroeien in een wijk waar de meerderheid van de zefde origine zijn. Ze worden eerst en vooral opgevoed in de taal van de ouders omdat deze de Nederlandse taal nog niet heel goed kennen. Hun kinderen gaan dus al naar school met een taalachterstand; Deze achterstand neemt toe, naarmate de jaren vorderen omdat deze jongeren naar de plaatselijke school gaan waar ze oververtegenwoordigd zijn. De leraars raken gedemotiveerd en het niveau daalt; deze jongeren merken dat ze, eens ze 13 zijn, op een normaal geconcentreerde school niet meekunnen. Ze hebben wel de Nikeschoenen en dergelijke maar het allerbelangrijkse in onze maatschappij, namelijk het onderwijs, daar voelen ze zich niet goed omdat hun resultaten slecht zijn. Ik ken Marokkanen waarvan de ouders wijs genoeg waren in de jaren 70 naar een stad te verhuizen waar ze de enige Marokkaanse familie waren. Hun zonen en dochters zitten nu allemaal op de unief.
De joneren die echter opgroeien in die wijken krijgen dus langs alle kanten te horen dat ze minder zijn (omdat ze slechte schoolresultaten hebben en in onze maatschappij en zeker voor jongeren is dit een zware klap). ze groeien op met een onzekerheidsgevoel en een gebrek aan zelfvertrouwen en een laag zelfbeeld. Dit trachten ze te compenseren door stoer gedrag (dit geldt oook voor autochonen die in deze wijk opgroeien, bewijs is de arme wijken van Parijs waar ook de arme Fransen dezelfde problemen kennen)
Als ze dan criminaliteit plegen tachten ze zich te verrrijken om dan hun status omhoog te krijgen. Binnen hun eigen groep maar ook tav de buren die misprijzend naar hen keken toen ze opgroeiden. Nu denken ze: "kijk nu maar eens naar mij, ik rijd met een bmw enjij met een volkswagen".
Het begint dus aan de basis, van jongsaf aan.
Het is moeilijk een scheefgegroeide boom terug recht te laten groeien; Het beste is er voor te zorgen dat een boom niet scheefgroeit. Hoe doe je dit:
1) zorg er voor dat de ouders de taal kennen
2) zorg dat ze actief bezig zijn met de school (oudercontactavond en dergelijke; hou er rekening mee dat vele ouders de nachtploeg werken of tweeploegenstelsel en dus soms niet bechikbaar zijn 's avonds)
3) uit onderzoek blijkt dat de beste oplossing voor het verminderen van dergelijke criminaliteit, is de ouders te leren om hun kinderen goed op te voeden. Dit geldt zowel voor autochtone ouders als allochtone ouders. Allochtonen hebben het moeilijker omdat ze in een mengeling van culturen leven. ze hebben de overblijfselen van hun eigen Marokkaanse cultuur, en trachten deze een beetje te bewaren, maar langs de andere kant leven hun kinderen in een andere cultuur. Deze kinderen voelen zich niet thuis in de Marokkaanse cultuur van hun ouders. Jammer genoeg voelen ze zich door de hele situatie oook niet 100 % goed in de Nederlandse cultuur. ze hebben en subcultuur gecreerd: een mengeling van de Nederlandse en Marokkaanse cultuur. Als dus de beste oplossing de ouders te helpen hun kinderen op te voeden, maak daar dan geld voor vrij.
DAn zullen de allochtonen die nu 4 a 5 jaar zijn binnen 10 jaar geen overlast meer zorgen. Diegene die nu voor overlast zorgen zullen dan 25 zijn en deze groep is ook al wat minder crimineel.
Ik heb niet voor niks alleen dat getypt![]()
net alsof hij boeken gaat kopen/lezen over zo een multiculti samenleving

Ik heb niet voor niks alleen dat getypt![]()
net alsof hij boeken gaat kopen/lezen over zo een multiculti samenleving

ahh bedoel je het zo.... jaa, dat klinkt idd wel vaag, ik zal er persoonlijk ook geen boeken over kopen of lenen, maar misschien hij wel![]()
Als iemand "hij probeerdt" schrijft, dan wijst dit op een schrijffout door een gebrek aan kennis van de Nederlandse taal ; dat stoort me als het van iemand komt die constant loopt te schreeuwen dat de allochtonen zich beter moeten integreren en de taal leren.
Ik maak veel typfouten, en deze zijn altijd van de volgende aard: "ik shcrijf",...
Dit wijst op het feit dat ik te snel wil antwoorden. dat is in sommige topics ook nodig omdat ik soms op 5 mensen per minuut moet reageren.
Voor de rest ben ik blij met je complementen en je vaststellingen; ben blij dat er toch iemand naar de argumenten en de onderbouwingen kijkt.


Staat er iemand met een karabijn achter je dan of een AK-47 die zegt je af te zullen schieten als je niet reageerd? Niemand zegt hier dat je overal op MOET reageren, niet dat het niet vermakelijk is soms.![]()
Ik ben gewoon zo naief te geloven dat ik de domheid de wereld kan uithelpen maar bij sommigen zitten de vooroordelen zo vastgeroest dat ze zelf pertinent weigeren te lezen wat je schrijft of zelf liegen overr hun ervarigen.
Zielig gewoon.
Voor diegene die de Engelse taal goed beheersen en oprecht correcte informatie zoeken, is de volgende link heel interessant om de huidige maatschapplijke problemen te begrijpen.
http://www.kent.ac.uk/sspssr/research/papers/young.pdf

Nee niet alle, maar een groeiend aantal wel.
Is het beter als ik zeg: 'Opvallend veel'? Politiek correct genoeg?
Je bent een type salonsocialist dat we hier vaak zijn tegen gekomen, je bent niet uniek.
Het beeld van slavernij als Westerse misdaad van de 16e tot de 19e eeuw is niet volledig. Slavernij bestaat namelijk minstens zolang als de geschiedschrijving. Het Oude Egypte, Oude Griekenland, de Romeinen, maar ook modernere Afrikaanse en Arabische culturen maakten en maken veelvuldig gebruik van slaven. Slavernij kwam ook in de Chinese, Indische en Amerikaanse indianenculturen voor.
DOE JE OGEN OPEN EN LEES POST 180Laten we nu eens afrekenen met het gezeik over imperialisme. Tot een jaar of 100-200 geleden was slavernij overal ter wereld een normaal verschijnsel. Het Westen was de afgelopen 500 jaar verreweg het machtigste blok in de wereld, en deed daar net als iedereen aan mee. En als je machtig bent heb je veel slaven. Maar de Arabische wereld had net zo goed slaven als het westen, of wou jij beweren dat de slavernij daar al veel eerder was afgeschaft Thinkalot?
Sinds het begin van de geschiedenis is er slavernij geweest. De oosterse heersers (zoals de Parthen, de Carthagen, de Numibiërs) hadden bij de Grieken en de Romeinen de reputatie nog veel wreder tegen hun slaven te zijn dan zij zelf. Maar goed, laten we in het midden laten wie het slechtst met zijn slaven omging, één ding staat vast: Het WESTEN heeft het initiatief genomen de slavernij af te schaffen.
Bron: Wikipedia
Zelfde verhaal geldt voor het veroveren van zwakkere landen. Dit is altijd zo gegaan, als je geen sterk leger had werd je onder de voet gelopen. En als je in de oudheid door de Romeinen werd werd veroverd had je nog mazzel. Andere heerser roeiden liever de hele bevolking uit, denk aan Genghis Kahn bijvoorbeeld.
Het Westen is als eerste machthebbers ooit ter wereld uit eigen beweging gestopt met het bezetten van andere landen. Niet omdat ze niet meer de macht daarvoor hadden. Tot dan toe trokken machthebbers zich pas terug als hun macht begon af te brokkelen.
Ah, thinkaltot negeert deze post die ik net deed, typisch.
