MuscleMeat

IS: nasleep

Agreed, maar ik moe af en toe wa stereotyp uit de hoek komen voor dbb, want anders verdenken ze van me dat ik een moslim ben. :Roflol:


Btw, oostblok/zuid amerika > midden oosten

Eens Zuid-Amerika dem Latins are really beatifull. (had laats docu gezien dat Islam sterk aan het groeien is in Latijns Amerika. I got high hopes in finding one latina muslima ben hier bloedserieus in)

Oostblokkers zien er ook goed uit maar qua karakter zijn ze te makkelijk. Bro, je wilt niet weten die Bosniers en Albaniers die zijn abnormaal makkelijk (Serviers doen soms wel hard to get).

Wat betreft het midden-Oosten je hebt risico gebieden uiterraad, maar over het algemeen wel veiliger dan hier.

---------- Toegevoegd om 01:52 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 01:51 ----------

Nogmaals, ze kunnen onmogelijk het hele volk neerschieten. Wat is dan nog de waarde van hun kalifaat? Ze regeren over niemand, het kalifaat is voor niemand. Geen optie.

---------- Toegevoegd om 03:19 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 03:18 ----------



De meerderheid gedoogd, dus er is draagvlak.

De meerderheid vlugt open je ogen. Vluchtelingkampen in alle omliggende gebieden.
 
Onze redactie ontvangt dreigbrief IS islamitische Staat (IS) plant binnenkort aanslagen in ons land. De terreurbeweging wil toeslaan op westerse feestdagen. Dat staat in een anonieme brief die gisteren op onze redactie belandde. De dreiging wordt ernstig genomen door het gerecht, dat een onderzoek is gestart naar de auteur(s). De getypte brief bereikte ons via de post. Hij is in het Frans opgesteld en volgens specialisten getuigt hij van "een zekere IS-logica". De schrijver(s) richt(en) zich tot Bart De Wever en koning Filip. Er wordt ook verwezen naar een video die vorige week dinsdag via sites door IS werd verspreid en waarin de VS, Frankrijk en België worden bedreigd. De briefschrijver kondigt aan dat "wat in Frankrijk is gebeurd, zich zal herhalen in België". Er zouden bomauto's worden gebruikt in grote steden in ons land, maar ook op het platteland. "Vanuit België zal IS Europa veroveren", zo staat er nog te lezen. "Want jullie voeren een proces tegen Sharia4Belgium en houden meerdere van onze broeders gevangen." De brief werd gisternamiddag door gespecialiseerde politiediensten in beslag genomen op onze redactie. Het gerecht is meteen een sporenonderzoek gestart, in de hoop de personen achter de redelijk concrete dreigementen te identificeren en te arresteren. Bij een eerste lectuur vinden ingewijden de brief "zeker niet onzinnig". "Het gedachtegoed van IS is er alvast in terug te vinden", aldus experts. Passage uit brief Wat in Frankrijk is gebeurd, zal ook gebeuren in België. ­Vergeet niet wat we gezegd hebben in onze video. En we zullen niet enkel in grote steden toeslaan. Onze bomauto's en explosieven hebben we al opgeslagen in België. (...) Dit is nog maar het begin. http://www.hln.be/hln/nl/32616/Terr...04/Onze-redactie-ontvangt-dreigbrief-IS.dhtml

-------------

Gaap... Hoeveelste dreiging is dit al deze maand? Als ze dan toch O serieus willen genomen worden gaan ze toch wel eens iets moeten doen..

Gelukkig zijn ze achterlijk genoeg om via sociale media te kennen te geven dat ze pro ISIS zijn en ze voortijdig kunnen worden opgepakt.
 
De westerse overheden weten dit maar doen niks. Help ons (de meerderheid van de moslims) wij zijn de oplossing en niet het probleem. Geef ons een goede kalifaat en alle problemen zullen verdwijnen. Ander zullen wij in tijd toch zelf dit voor elkaar moeten krijgen. (zal wel wat langer duren)

Allah (swt) knows best.

Er is nog ruimte in de zandbak. Zou zeggen go fot it ;)
 

Bij die groene vlek ongeveer.

29c5n5f.jpg
 
[Link niet meer beschikbaar]

Beste Isis kanaal. Elke dag 5tal nieuwe high quality nieuwe filmpjes.

Langere versie van diene jordaan is ook te bekijken.
 
[Link niet meer beschikbaar]
 
islam aan het groeien in zuid amerika, jij hebt echt nul besef van die cultuur daar.

:lol::lol::lol:
 
-
 
Laatst bewerkt:
Gebruik je ogen.

Het land is overal al bezet of ingenomen door een ander land. Er is geen ruimte!

Kan je van hieruit niet zien. Zal nog wel plaats zijn. Kan je zo een prachtig Kalifaat starten. Hier is alvast spijtig genoeg geen ruimte ervoor :(
 
Terug
Naar boven