Jorgyboy
Huge Freak
- Lid sinds
- 27 dec 2009
- Berichten
- 8.796
- Waardering
- 1.123
- Lengte
- 1m75
Die gozer curled mooi wel effe bijna ff een derde van wat ie squat. Die jij em niet na hoor14kg strict is zo beroerd nog niet.
Hier heeft Ace wel een punt. Ik deed ook altijd touch&go, maar op die manier train je je liftoff minder dan de rest. Ik zou m toch met deadstop gaan doen als ik jou was.
Die pullups zijn trouwens nice ouwe! Gaan kneiterhard vooruit ook. Als je 3x10 kan moet je maar wat extra gewicht tussen je ballen hangen![]()
Nou, mijn squat is enkel zo laag (
) omdat ik niet in gym train. Probeer maar eens een stang van 55kg van op de grond in je nek te krijgen en je begrijpt mijn probleem. Al formuleer je het wel lekker zo 
Hmm.. liftoff... mèh.
Waar is me backpack?! Of moet dat echt rond me ballen?
Damn als ik dat wist, ging ik zeker harder trainen. Wtf....
Ik wil hem ook niet nadoen dude. Jorgy = jorgyIk probeer hem alleen te motiveren en te laten knallen, voor de rest plaag ik 'm nogal graag.
![]()
Ach babe, jij plaagt me enkel omdat je weet dat je me aankan... we zullen nog eens praten binnen paar maand
dan pak ik jou! Mwoehahaha! 
Sanne sXe = héééét

Ik probeer hem alleen te motiveren en te laten knallen, voor de rest plaag ik 'm nogal graag.
dan kon ik ook wide grips pull-ups 
