- Lid sinds
- 11 sep 2013
- Berichten
- 1.594
- Waardering
- 1.838
- Lengte
- 1m69
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Zag deze foto laatst voorbij komen.
Natty/10? 4,5 jaar trainingstijd.
PHP:
Armen waren al groot op foto 1 & 2, dit kunnen toch geen beginfoto's zijn ?
Die van Aeresan is wel mogelijk natty. Vind t niet indrukwekkend
1 t/m 5 lijkt natty, 5e wel erg geshopt en optimale belichting. 6 t/m 8 niet natty denk ik. Natuurlijk ook een cursus photoshop gehad bij Tavi..
Je vergeet de 3e categorie, de fake natty's, die beginners valse hoop geven.. Maar goed who cares, van alle natty's is misschien 1% een 'genetic freak' en kan het daarmee natty ver schoppen indien ze serieus bodybuilden.. AAS gebruik ontkomen de meesten niet aan al streven ze op zijn minst naar een 'Mens Physiques' lichaam..Op dbb heb je twee categorieën: unimpressive en juicer.
Wat zijn zijn lengte en gewicht? Ik denk toch wel 1.80-1.85m en 90kg @ 11-12%? Als ik dat dan zou moeten vergelijken met mijn eigen fysiek, dan ziet hij er duidelijk voller uit. Op een van die rug foto's ziet hij er bijna even groot uit als Sniezel, dus lijkt me sterk dat hij nog nooit AAS heeft aangeraakt..zoek maar op @ facebook; Fardo Popal, heeft meerdere pics. Iig vind het wel impressive.
Prima upper body, maar wel everyday upper body day zo te zien.. En daarnaast neem ik uitspraken van fitnessmodellen in het algemeen en bodybuilders (en dus geld verdienen met hun fysiek) die (ongevraagd) van de hoogste daken schreeuwen dat ze natty zijn niet eens serieus.. 
Beetje dunne benen op die laatste foto. Of de hoek is net verkeerd ofzo.


Die foto dat ie zit te vreten... dem vainzzz... oh lord
Die foto blijft geweldig
---------- Toegevoegd om 14:40 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 14:39 ----------
Heb jij dat nooit als je patat eet?


Dat eet ik eigenlijk ook nooit... ik junk alleen bij de burgerking met whoppers, tendercrisps & bigkingxxl's.
en eet 2x per week pizza![]()

Oh oke, dan ben je gewoon nog te vet om die dingen te zien![]()

