MuscleMeat

Sticky Jouw ideale lichaam

Toch gekke biceps, lopen helemaal door tot in z'n elleboogholte.

Opmerking in de trant van ellbows too pointy :D

Geweldig fysiek verder
 
khalid !

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
wrm posten mensen hier eigenlijk fysieks waar je hardcore voor moet kuren? is dat ''ideaal''? Lijkt me niet leuk zoveel aantal eten, drugs en conditie(cardio).
 
Ik vindt zijn fysiek niet echt mooi, alles lijkt wel uit verhouding. Misschien komt het omdat ze quads zo groot zijn in vergelijking met zijn UB. Wel respect voor zijn armen. Wat zullen die meten?

wat zijn ze stats trouwens?

Denk persoonlijk dat het door zijn lats komt, kijk maar goed die zijn aardig uit verhouding waardoor hij minder breed lijkt, rest valt wel mee
 
Hoe heet hij?
 
Ik vindt zijn fysiek niet echt mooi, alles lijkt wel uit verhouding. Misschien komt het omdat ze quads zo groot zijn in vergelijking met zijn UB.

Vind die benen juist het mooist. :heart:

Maar rug zou wel wat wijder kunnen, dan lijkt t ook meer in verhouding. Kan echter ook best aan zn pose liggen.
 

begin alvast ...

snoop-dogg-drinking-.jpg


juice.
 
hell yeah

282nqis.jpg
 
Mooi fysiek ma da is sker nie naturel
 
Dat dere traps.
 
Terug
Naar boven