insanityy
Huge Freak
- Lid sinds
- 24 jul 2006
- Berichten
- 8.116
- Waardering
- 668
Ik denk dat dit inderdaad wel natural haalbaar is. Je zal er wel even voor moeten trainen, maar moet te doen zijn.
idd is zeker haalbaar.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik denk dat dit inderdaad wel natural haalbaar is. Je zal er wel even voor moeten trainen, maar moet te doen zijn.
wie is dat?
hij lijkt verdomt veel op mij als het om spiermassa gaat
ik heb alleen wat kleinere onderarmen en iets hoger vet %


is wel haalbaar

(ach who cares)mwah, bij 300+ lbs zal ie ook wel aardige benen hebben hoor... denk dat ze er alleen niet goed uitkomen[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Dante, doggcrapp trainer
jammer van zijn benen, maar een onwaarschijnlijk gaaf UB!
achja, hij komt van 150lbs ofzo, en hij heeft een smal frame, dan oogt het vrij snel grootWow brute shit man. Lijkt alleen wel alsof zijn halve lichaam bestaat uit alleen zijn borstkarst, beetje freaky.

achja, hij komt van 150lbs ofzo, en hij heeft een smal frame, dan oogt het vrij snel groot![]()

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Gruwelijk figuur maar die aders zijn net onderhuidse spagettie slierten. Dat ziet er niet echt gezond uit als je het mij vraagt. Spataderen ?

