jurjen23
Cool Novice
- Lid sinds
- 20 mrt 2008
- Berichten
- 119
- Waardering
- 0
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Moet lukken toch die 70kg bench en 90 squat. Het is nog maar oktober he. Je hebt nog 2,5 maand!
Maar dit waren mijn doelen met rippetoe. Hier heb ik alleen volgende week nog 2 trainingen voor...




Ooo, dat ga ik zeker halen dit jaarMaar dit waren mijn doelen met rippetoe. Hier heb ik alleen volgende week nog 2 trainingen voor...
Squat ga ik wel halen. Maar Bench zie ik somber in. Maar ik ga het gewoon proberen
Woensdag:
Workout B
-Squat
3x8x 85kg
Standing military press
1x8x 40kg
1x6x 45kg
1x6x 40kg
-Bent over Rows
1x8x 50kg
2x8x 55kg
-Chin-ups (wide grip!)
1x6x BW
-Chin-ups (close grip!)
1x11x BW
Biceps:
Nog wat oefeningen waar ik de naam niet van weet.....![]()

Vrijdag:
Workout A
-Squat
1x5x 90kg
1x8x 90kg
1x7x 90kg
-Bench Press
1x6x 70kg(6e met spot)
1x5x 70kg
1x5x 70kg(5e met spot)
-Deadlift
1x5x 110kg
1x1x 120kg
-Skull crushers
1x8x 20kg
2x8x 25kg
-Triceps push down
2x10x 30kg
-Close-grip bench press
1x12x 30kg
1x10x 40kg
1x9x 45kg
Opmerkingen:
Yeah! Heb mijn doelen gehaald! Zal voor veel mensen niet zwaar zijn. Maar ik ben er heel blij mee. Mijn weekend begint in iedergeval goed.
Training ging echt lekker. Squat ging opvallend goed. Denk dat er zelfs wel meer in zit... Bench Press was dog-heavy, maar had niet verwacht dat ik de 5 reps zou halen. Ben dus wel tevreden.
Eerste keer dat ik Close-grip bench press heb gedaan. Echt een heerlijke oefening. Zal zeker in mijn volgende schema komen.
Volgende week nog een keer rippetoe en dan die week daarop een 4-daagse split.
! Super dat je je doelen gehaald hebt!Lekkere training. Goed dat je de doelen hebt gehaald. Binnenkort 80 kg bench press en 110 kg squat he!![]()
Was een beetje lui om ze op te zoeken. Maar het waren Cable Supine Curl,One Arm Cable Preacher Curl en Standing Dumbbell Curl

Thnq man!heel netjes hoor die bench!! en die 1x120kg deadlift ook! Super dat je je doelen gehaald hebt!
Ik zou zelf borst en triceps niet op dezelfde dag doen. Doe het zelf ook 1 keer maar in mijn schema kan het niet anders. Je misschien biceps en triceps om kunnen wisselen zodat je de triceps eigenlijk twee keer pakt. Met bench enzo pak je triceps ook wat mee.
Zou dit ook liever willen. Maar omdat ik rug(dus ook een beetje biceps) al op maandag aanpak lijkt me dit te weinig rust als ik biceps op dinsdag aanpak. Of zou dit wel kunnen?
Wil benen namelijk op donderdag houden. Daardoor kom ik jammergenoeg wel een beetje in de moeilijkheden...
Ik pak zelf rug en biceps op dezelfde dag. Wat natuurlijk niet ideaal is maar anders kom ik niet uit met mijn schema omdat ik borst en schouders 2 keer in de week wil pakken. IK denk zelf dat je de dag nadat je rug getrained hebt weinig last zult hebben van je biceps hoor. Heb er zelf eigenlijk nooit last van behalve vlak na de training.




