- Lid sinds
- 19 jan 2015
- Berichten
- 26.824
- Waardering
- 25.458
- Lengte
- 1m83
Houd er nu maar rekening mee dat hoe verder van de stad of bewoonde wereld je wil, hoe meer je zelf zou moeten (willen) kunnen. Of je moet voldoende inkomsten of vermogen hebben om alles te laten doen.Nee nee opknappen lijkt me niks. Hoop dat een bouwpakket op een leeg stukje grond juist een goedkope optie is, maar is ook niet wat ik perse wil ofzo. Ging me allemaal meer om het soort plek/uitzicht. locatie locatie locatie.
Klein onderhoud en reparaties, tijdelijke oplossingen. Plankje op een veranda vervangen, en de zaak in de impregneer en de beits zetten. Een moestuintje of kruidentuintje aanleggen en onderhouden, maar niet op het uitloopveld van je tank.
Een goede septic tank kan je tegenwooordig 10 a 20 jaar mee doen zonder legen.
A goal without a plan is just a wish.Eindstand hij leeft van klus naar klus heeft niets. En dit zal wel altijd zo blijven. Best wel jammer want hij had het zo goed kunnen hebben.

floor press is toch..op de vloer?)
nice! (Had even terug gelezen naar andere gewichten en reps).

