- Lid sinds
- 9 dec 2005
- Berichten
- 23.982
- Waardering
- 3.522
Yasmine is een medisch wonder weet je.
Het is verder wachten op het moment waarin er posts komen dat hij maanden niks vooruit gaat en totaal niet begrijpt hoe dat kan.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Yasmine is een medisch wonder weet je.
Yasmine is een medisch wonder weet je.
Het is verder wachten op het moment waarin er posts komen dat hij maanden niks vooruit gaat en totaal niet begrijpt hoe dat kan.
Ja dat klopt; Maar ik ben redelijk blessureongevoelig, al moet ik dat natuurlijk nu ook niet gaan overdrijven. Zolang ik boven onderhoud eet kan ik eigenlijk iedere training maximaal hard gaan. Eet ik net iets te weinig dan wordt dat de volgende dag al afgestraft.
Mijn gewicht blijft nu al een maand hangen op 91 kilo. Volgens mijn schema met als doel eind mei 100 kilo te wegen, moet ik tegen eind december 92,5 kilo wegen. Moet op zich geen probleem zijn.

Wat heeft je reactie met dit onderwerp te maken?
Oh ja en jij bent ook stom, lekker puhh.![]()
Ik had mss beter geschreven: "blessureongevoelig geworden met ouder worden".
Epic, ik word met de jaren net wel gevoeliger voor blessures
Hmm we hebben het over je trainingsmethode en dan kom jij met de volgende uitspraak.Tja, als je dat niet weet, dan bevestigt dit wat ik zei.
Wat heeft dat met met dit onderwerp te maken?En jij bent een zelfverklaarde barbellspecialist zonder social skills.
Hmm we hebben het over je trainingsmethode en dan kom jij met de volgende uitspraak.
Wat heeft dat met met dit onderwerp te maken?
Ik probeer je te begrijpen maar je maakt het wel heel erg moeilijk.
Herhalen, nee doe dat maar niet. Geef voor de verandering eens antwoord.
Ik heb je nog nooit een pm gestuurd. Moet toch een wonderlijke wereld zijn die bovenkamer van jou.
Die riem ziet er goed uit in de filmpjes bro! lekker stevig
waar vandaan had je besteld?
Je laat je mening ook achter in je karmaberichten. Dat je dit allemaal niet meer weet is wel heel bijzonder.
Living in denial. Nog iets wat je ontkent? Kom je binnenkort uit de kast?
Die riem ziet er goed uit in de filmpjes bro! lekker stevig
waar vandaan had je besteld?
Ik ontken helemaal niks want er valt niks te ontkennen. Je ziet dingen die er niet zijn. Sterker nog, aangezien je erover blijft zeuren, zou je waarschijnlijk maar al te graag willen dat ik je als mijn b*ch neem.
Ik heb geen interesse en je log wordt mij te gay. I'm out.

