- Lid sinds
- 12 aug 2008
- Berichten
- 21.843
- Waardering
- 1.515
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 150kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Sorry, ik ga vandaag helemaal niks doen en ik ga het wereldrecord bankhangen verbeteren.

Ik heb maar twee trainingen gemist. Dat overleef ik welLekker je rust nemen als dat nodig is hoor.
No problem.
Vaak kom je sterker en beter terug dan waar je stond toen je "even" stopte.
Enjoy girl.![]()

Veel plezier vandaag met bankhangen en neem je rust die je nodig hebt. Morgen is weer een nieuwe dag en een nieuwe start[/QUOT
yep, morgen gaan we weer aan de bak.
Sorry de bank is vol.
Normaal is 4x. Dat is te doen. Sommige weken red ik het niet met werk in de avond. Dan ga ik weer verder waar ik gebleven ben.Kan je dan niet beter elke week 2a3 keer sporten, ipv de ene week vijf keer en de andere week bijna niet. Of is dat niet te plannen?
Nu moet ik even wennen aan de winter en er zijn veel zieken. Dus een beetje overmacht.
Slaapse, het zal wel de tijd van het jaar zijn.Het gaat met mij wel goed hoor. Maarre werken moet ook gebeuren en dat gat dat toch even voor.
klopt - van de week ook van die dagen gehad , rennen/vliegen om overal een beetje op tijd te komen + nog trainen/werken - ik ben nu 4 dagen vrij en ga denk ik effe een berenslaap houden
Fijn dat het weer wat beter gaat. Veel plezier morgen:-)









Thanx, ik kijk naar andere onderdelenja ik vind haar ook wel mooie billen hebben
stuiter goeie workout meidt! lekker bezig geweest weer!

Nice workout, hoe staat het eigenlijk met je BW & VP ?
