Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Lekkere training toch
Onderrug pomp is echt k*t idd. als je gewoon rechtstaat voelt het alsof je in 2en valt. Met deadlift minder last van als hyperextensions. das helllll
Superzwaar die laatste, voelde net alsof ik 30kg tussen me benen had.
Haha lekkere training, ik ga straks ook ff rug doen. Merk je voordeel van straps?
Nette training man, pull ups zijn zeker heavy shit. (gisteravond ook nog gedaan)
Ja pullups zijn sowieso heavy, zeker na een deadlift vprEn ik vind op schoenen echt lekker deadliften, doe nooit anders. Mooie complete workout.
Helemaal niets mis met je pull ups hoor vooral niet naar die lekkere deadlift. Ik kom ook niet verder dan dat na het deadliften... Lekker gewerkt.
Verkapt kijk-mij-een-dikke-lul-hebben.
Mooie training!




Haha inderdaad, mijn onderrug had zo'n pomp dat ik als een 90 jarige liep lol. Ja, schoenen is veel fijner heb ik ook gemerkt alleen die van mij zijn dus gescheurd helaas. Heb je gewoon casual schoenen of speciaal uitgezocht voor deadliften/squaten? Ik zoek namelijk 1, niet al te duur..

Bedankt, mijn krachstats:
4x110 squat
3x130 deadlift
6x74 benchpress

nice workout is nice, ik wil dl'enfijn weekend bro!
jij ook weekend bra!Eh... ik bedoelde precies het tegenovergestelde, sokken ftw
![]()
dan is het 3x150 dacht ik.Tuurlijk, je bent toch een bodybuilderAls je strongmanshit als farmerswalk met straps gaat posten enzo tsja
![]()
strongmanshit
