AndroidHealthClinic

Loo's bekentenis, een nieuw tijdperk is aangebroken

Status
Gesloten. Neem contact op via privébericht.
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.941
Tieves, ik moet altijd 10 min uittrekken om m'n eigen log bij te lezen!
Ik ga weer voor de multi-quote...wacht ff

oke komt ie;




Neen neen en nog eens neen, eerst massa bouwen en dan finetunen. Bulken is the way to go, hou het wat in de hand zodat je niet op die 20 % komt en ga dan finetunen.

+1

Denk eerlijk gezegd als TS(Loo) ook eens een tijdje na de zomer uiteraard echt flink gaat bulken en zich gaat focussen op de compounds brute gains gaat pakken. Al is het alleen maar om je lichaam totaal een nieuwe training te geven waardoor een nieuwe impuls. Denk dat Loo zijn body inmiddels wel "gewend" is na al die jaren splittraining. Stap van je geloof Loo;)

Ik ben in ieder geval van plan na de zomer de kcal's wat meer op te schroeven ja, maar niet meer dan nodig.
Tiger en ik zullen misschien ook een een ub/lb schema gaan doen, maar we blijven voor deze zomer even bij het oude vertrouwde in de bodybuild-wereld alom gerespecteerde en toegepaste "compounds uitgebreid met waar nodig isolatie-oefeningen schema"


Overigens zul je harder groeien bij een bf van rond de 10 a 12. Je hebt dan veel betere hormoon waarden. Minder oestrogeen etc.

nee, ik durft er 100 euro om te wedden dat iemand met een bf van 12 veel beter zal gainen als iemand met 30%.

Die gozer met 30% zit vol oestrogeen en zal over het algemeen een lager Test niveau hebben.

Persoon B heeft betere en stabielere hormoon waardes.

Daarbij: waarom zou je op 16% of hoger willen staan?
Stel je staat op 16 en je gaat bulken as hell. Je bf zal dan zeker stijgen. Daarna moet je gaan cutten, een veel langere cut als iemand die op 12% staat.

Netto: zul je dan minder vvm overhouden.


Waar komen deze wijsheden mbt oestrogeen vandaan?
Naar mijn weten heeft oestrogeen zeer gunstige eigenschappen met oogpunt op groei. Oestrogeen vergroot GH-waarden, oestrogeen "upgraded" de androgene receptor, oestrogeen verbetert de glucose utilisatie, oestrogeen heeft een positief effect op de HDL>LDL ratio van cholesterol.

De positieve effecten van oestrogeen zijn vooral bij anabolen sterïoden bewezen, waar je pas echt de significante effecten van oestrogeen kan waarnemen. Kuren waarbij er heftige aromatisatie plaats vindt zorgen ook voor de meeste winst. Kuren met een anti-a zorgen voor minder winst, juist vanwege het feit dat die positieve werking van oestrogeen achterblijft.

Ik snap het probleem van oestrogeen daarom niet zo.
Daar komt bij; waarom stijgt je oestrogeen eigenlijk bij een hoger vet %?
Ik weet dat oestrogeen verantwoordelijk is voor een stijging van vet, maar vice versa; een stijging van vet zorgt voor een stijging van oestrogeen, is mij niet bekend eigenlijk.

Gaarne jullie wetenschappelijke onderbouwde weerwoord.

Je hebt wel gelijk dat een extreme bulk hand in hand gaat met een extreme cut. En een cut is potentieel katabool, dus in dat opzicht is het hoog op laten lopen van het vet & totaal nutteloos.

wat een bs. :p Er zijn genoeg pro bb-ers die het hele jaar door niet boven de 12-14% bf komen denk ik zo, hell, ik kan je zo een paar namen geven including enkele beesten op het forum die nooit die 15+ gezien hebben naar ik weet. ALS dat bulken tot 18-20% al een klein massavoordeel oplevert dan verlies je dat toch weer (al is het maar in termen van tijd omdat je in een cut niet degelijk kunt gainen) door die 8% die je er weer moet afcutten wanneer iemand die het hele jaar droger staat wel nog lekker kan gainen.



Lijkt mij dus ook. +++
Met een echt zware bulk lijkt de progressie gewoon sneller te gaan omdat je er snel zwaarder gaat uitzien maar in realiteit is de progressie veel matiger.

dat overdreven bulken is zooooooo jaren 90.



Ik zie het hele jaar door mn abs en je ziet in mn sign dat ik daar ook prima op kan groeien (als ik nog eens moeite doe teminste :x). Ook seagal en tiger (en hoe zit het nu met loo? :D) zijn daar bv (betere) voorbeelden van. :) Gewoon knallen en het niet onnodig ingewikkeld maken.

Het is heel simpel;
blijf je droog staan; dan zit je te laag in kcals.
wordt je te snel dik; dan zit je te hoog in kcals.
wordt je langzaam aan iets dikker; dan zit je net boven je behoefte en in principe dus goed.

Je kan ook de jackpot winnen en PRECIES met je voedingsinname op je behoefte zitten, dan ben jij die lucky mother****er die maximaal spiermassa gaint zonder vet aan te komen.
Maar in de regel kan je er vanuit gaan; blijft je vet % gelijk, dan is de kans groot dat je meer moet eten.

Overdreven bulken en overdreven vetpercentages zijn overrated; kom je te veel en te snel aan in vet, dan moet je je kcal's naar beneden schroeven want dan zit je ver boven je behoefte. Daarbij natuurlijk wel rekening houdend met je eiwitbehoefte, die kan je niet zomaar naar beneden schroeven aangezien dit in principe een vast gegeven is in je off season dieet.
Met je carbs-inname kan je gaan spelen. Carbs on demend....

It's no rocket science...

Kijk eens naar sommige gewichtheffers en powerlifters van de zware klassen, hebben die een lager test niveau? Lijkt me sterk dat je dan wereldrecords kan breken.

Juist.
Gewicht = kracht. Mensen met meer lichaamsgewicht zijn in staat om meer gewicht te verzetten. Dat lijkt me duidelijk.
Kracht is in principe niet relevant voor een bodybuilder, echter....meer kracht = meer stress op je spieren = grotere groeiprikkel = meer groei.
Indirect is een zwaarder lichaamsgewicht dus wel gunstig voor het bewerkstelligen van hypertrofie.

Ten eerste is dat Juice. Ten 2de ik heb niet gezegd dat die mensen slechter zullen presteren qua kracht niveau.

Die trainen puur voor kracht en niet voor hypertrofie.
Daarbij is de vraag of die hormoon wisselingen wel significant zijn in de praktijk.

Maar goed ik blijf bij mijn punt. Zwaar bulken is overrated.

Waarom niet 4 weken clean bulk en dan 2 weken cut.
Zo schrikt het lichaam lekker;)

zie m'n comment over gewicht > kracht > hypertrofie.

Evidence inderdaad en dan wetenschappelijk

Daarom doe ik ook ff een duit in het zakje gebaseerd op fysiologische wetmatigheden.

Is Loo gestopt met trainen?!

Je kent Loo het is weekend. Ligt waarschijnlijk net te slapen na 1 of ander avontuur. En als de kat van huis is dansen de muizen op tafel.Loo`s dagboek is een soort meeting point geworden in deze sectie:D
Langzaam zo gegroeid een soort van natuurlijke verbintenis valt niet meer terug te draaien.

Klopt normaal post ik in het weekend nooit omdat ik nog een leven heb buiten DBB, maar toevallig blijf ik vanavond thuis omdat het telkens terugkerende innerlijke conflict op zaterdagavond verloren is door het kwaad dat drank en vrouwen heet.
Cashewnoten + magere kwark maken vanavond de dienst uit.
 
Juist.
Gewicht = kracht. Mensen met meer lichaamsgewicht zijn in staat om meer gewicht te verzetten. Dat lijkt me duidelijk.
Kracht is in principe niet relevant voor een bodybuilder, echter....meer kracht = meer stress op je spieren = grotere groeiprikkel = meer groei.
Indirect is een zwaarder lichaamsgewicht dus wel gunstig voor het bewerkstelligen van hypertrofie.
Toch heb ik dat nooit helemaal begrepen, dat lichaamsgewicht in verband staat met kracht. Hoe dan? Waarom heeft extra, lompe vetmassa invloed op de kracht van je spieren? Mij lijkt dat spieren alle werk moeten doen, wat heeft vet daar dan mee te maken?
 
Het is van nature zo dat je lichaam helemaal geen spiermassa wilt hebben. Dit ivm het gevaarlijk voor hongersdood. Spieren verbruiken veel energie dus hoe meer spiermassa hoe meer energie je lichaam nodig heeft om te overleven. Wij doen allemaal hier ****ing ons best om spiermassa te verhogen en zoals velen weten werkt het lichaam niet graag mee. Je zult je lichaam lang en zwaar moeten belasten om je lichaam te prikkelen tot spiergroei.

Hoe meer vet je hebt hoe meer je lichaam bereid is spiermassa te verhogen. Veel vet is veilig voor het lichaam (overleven is een oerdrang van het lichaam). Het betekend dat het een voorraad heeft wat van belang is voor je lichaam. Vandaar dat dikke mensen die beginnen met zeer zware trainingen sneller gespierd worden dan smalle ecto's. We zien die spieren misschien niet zo makkelijk maar ze zitten er wel, veilig omringt door een laagje vet. Zoals je lichaam het ook graag ziet.

Dit alles is hoe het lichaam werkt en niet hoe wij denken. Wij weten wel wanneer wij eten maar dat weet ons lichaam niet. Iedere maaltijd kan de laatste zijn.
 
Het is van nature zo dat je lichaam helemaal geen spiermassa wilt hebben. Dit ivm het gevaarlijk voor hongersdood. Spieren verbruiken veel energie dus hoe meer spiermassa hoe meer energie je lichaam nodig heeft om te overleven. Wij doen allemaal hier ****ing ons best om spiermassa te verhogen en zoals velen weten werkt het lichaam niet graag mee. Je zult je lichaam lang en zwaar moeten belasten om je lichaam te prikkelen tot spiergroei.

Hoe meer vet je hebt hoe meer je lichaam bereid is spiermassa te verhogen. Veel vet is veilig voor het lichaam (overleven is een oerdrang van het lichaam). Het betekend dat het een voorraad heeft wat van belang is voor je lichaam. Vandaar dat dikke mensen die beginnen met zeer zware trainingen sneller gespierd worden dan smalle ecto's. We zien die spieren misschien niet zo makkelijk maar ze zitten er wel, veilig omringt door een laagje vet. Zoals je lichaam het ook graag ziet.

Dit alles is hoe het lichaam werkt en niet hoe wij denken. Wij weten wel wanneer wij eten maar dat weet ons lichaam niet. Iedere maaltijd kan de laatste zijn.

Zeer goede post mc!
 
Thanks Loo, prachtig dit weer DBB op zijn best.
Ik heb vandaag nog een junkdag en na deze post neem ik nog lekker een big mac menu! Ben overigens benieuwd wanneer de "broeders" van de andere zijde zich komen mengen in deze discussie.
Heb net gehoord wie de 100.000e lezer is van dit log 10.000 karma punten krijgt.:orly:

The discussie continues...
 
Laatst bewerkt:
Het is van nature zo dat je lichaam helemaal geen spiermassa wilt hebben. Dit ivm het gevaarlijk voor hongersdood. Spieren verbruiken veel energie dus hoe meer spiermassa hoe meer energie je lichaam nodig heeft om te overleven. Wij doen allemaal hier ****ing ons best om spiermassa te verhogen en zoals velen weten werkt het lichaam niet graag mee. Je zult je lichaam lang en zwaar moeten belasten om je lichaam te prikkelen tot spiergroei.
Hoe meer vet je hebt hoe meer je lichaam bereid is spiermassa te verhogen. Veel vet is veilig voor het lichaam (overleven is een oerdrang van het lichaam). Het betekend dat het een voorraad heeft wat van belang is voor je lichaam. Vandaar dat dikke mensen die beginnen met zeer zware trainingen sneller gespierd worden dan smalle ecto's. We zien die spieren misschien niet zo makkelijk maar ze zitten er wel, veilig omringt door een laagje vet. Zoals je lichaam het ook graag ziet.
Dit alles is hoe het lichaam werkt en niet hoe wij denken. Wij weten wel wanneer wij eten maar dat weet ons lichaam niet. Iedere maaltijd kan de laatste zijn.

Goede post zo had ik er nog nooit over gedacht!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.947
sorry dat ik ff stoor, maar ik moet ff wat posten tussendoor.

ZONDAG

Ik heb meteen maximaal gebruik gemaakt van m'n kater-vrije zondag en ben naar the gym geweest. Abzzzz en Trapzzzz.

Buik

Rope crunches
25 * 15/30/45
20*45
25* 35

Standing side bends
20hh + 12kg
20hh + 20kg
20hh + 24kg
20hh + 24kg

Ab crunch machine
20 * 30
20 * 40
15 * 50

Traps

Dumbbell shrugs
12 * 28
12 * 36
12 * 46
12 * 50
12 * 50

Barbell shrugs
12 * 90
12 * 130
10 * 150
12 * 130
 
****er, mij niet eens laten weten dat je een extra training hebt he:mad:. Is goed dit onthoud ik.
 
sorry dat ik ff stoor, maar ik moet ff wat posten tussendoor.
ZONDAG
Ik heb meteen maximaal gebruik gemaakt van m'n kater-vrije zondag en ben naar the gym geweest. Abzzzz en Trapzzzz.
Buik
Rope crunches
25 * 15/30/45
20*40
25* 35
Standing side bends
20hh + 12kg
20hh + 20kg
20hh + 24kg
20hh + 24kg
Ab crunch machine
20 * 30
20 * 40
15 * 50
Traps
Dumbbell shrugs
12 * 28
12 * 36
12 * 46
12 * 50
12 * 50
Barbell shrugs
12 * 90
12 * 130
10 * 150
12 * 130
:roflol:

stevige schrugs! en abz jeweetzzzz :rolleyes:
 
Hier zie je wel verschil, op die ene foto trainde ik al wel maar had ik het eetschema van een annorexia-patiënt en daarnaast was ik fulltime alcoholist. Die andere foto is van 2008. Je ziet dat die zwembroek z'n geld heeft opgeleverd, die heeft al wat vakanties meegemaakt.
21c9nwi.jpg

als een zwembroek je na 2 jaar nog steeds net zo past dan doe je iets NIET goed aan dat onderstel van je :rolleyes::rolleyes:
lijkt btw wel of je borst je bovenste abs overschaduwd, bruut.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.952
als een zwembroek je na 2 jaar nog steeds net zo past dan doe je iets goed aan dat onderstel van je :rolleyes::rolleyes:
lijkt btw wel of je borst je bovenste abs overschaduwd, bruut.

onderkant borst for the win.

Als ik een tijdje een beetje voorover zit en ik ga dan weer staan dan zie je twee strepen net onder m'n borst vanwege m'n hangtieten. :D
 
als een zwembroek je na 2 jaar nog steeds net zo past dan doe je iets NIET goed aan dat onderstel van je :rolleyes::rolleyes:
lijkt btw wel of je borst je bovenste abs overschaduwd, bruut.

Volgens mij zit daar wel meer dan 2 jaar tussen. ;)

Overigens kan ik mijn zwembroek ook een halve meter uitrekken. Heeft dus weinig met zijn onderlichaam te maken. Of draag jij het liefst zo'n speedo ballenknijper? :eek:
 
Lekkere traptraining loo.
Wat zijn rope crunhes?
 
Ik vind het bij die rope crunches lastig om het accent 'vol' op mn buik te leggen. Daarnaast schuif ik de hele tijd naar voren omdat die kabel mij naar voren trekt. Verre van een chille oefening voor mij.
 
cablecrunches.gif


die oefening deed trouwens meer pijn aan de voorkant van die verrotte knieën van me dan in m'n buik.

Ik vind het bij die rope crunches lastig om het accent 'vol' op mn buik te leggen. Daarnaast schuif ik de hele tijd naar voren omdat die kabel mij naar voren trekt. Verre van een chille oefening voor mij.
Je kan ze ook op een lat pulldown doen zowel zittend als staand. Zittend vind ik beter en kan ook meer gewicht aangezien je niet omhoog word getrokken.
 
No traps no life. Traps tot je oren en al die shit.

Goede workout!
 
Status
Gesloten. Neem contact op via privébericht.
Terug
Naar boven