WEEKENDVERSLAG BIRTHDAY BASH DIRTY DUTCH
Potverdomme man wat een veldslag was het weer.
Ik ben net pas thuis gewoon.
De heenweg was al een strijd, uit solidariteit met tiger4evah heb ik voor de verandering een keer het O.V gepakt naar de RAI.
Het was ****ing - 20 gevoelstemperatuur, ik ging KAPOT! Nooooooit meer!
Eenmaal binnen kwam ik de broertjes Overeem tegen, beesten, ik ben van de zomer wel eens met Valentijn naar een kickbokswedstrijd geweest dus dat was wel ff lachen. Sta nog op de foto met übereem, zal hem ff uploaden.
Efin, voor de rest was het genadeloos katabool. Eerste 30min nadat ik supplementen had ingenomen kon ik gewoon geen woord meer zeggen. Ik kon gewoon niet meer praten, epic! En verder was het zo druk dat ik in een andere zaal drank moest gaan halen dus ik heb eigenlijk de hele avond rondjes gelopen in de RAI, tegen ik terug was in de oude zaal was m'n smirnoff weer op dus kon ik weer terug.
Nog ff met Mr.J gemeet, de beste man was ook in een respectabele staat van kortheid en zag ik ff later met twee sletjes van buitenlandse afkomst chanteren. Goed bezig

Om half 6 kreeg ik nog een smsje van Greg Sampio; hey we moeten nog ff meeten? Lekker bijtijds...om half 6 kon ik m'n eigen naam niet eens meer spellen.
Maar wat was ik verrot zeg de volgende dag; tot 18.00 op bed gelegen, schijnt dat ik nog wel porno gehad heb maar ik kan het me echt niet meer herrineren, bizar gewoon.
Om 19.00 nog wat chocopops (

) en een halve pizza gegeten, toen naar de Mac gereden met een klein toyota'tje Aygo die een paar keer vast kwam te zitten in de sneeuw. Eenmaal bij de Mac aangekomen bleek dat ie gesloten was

En vanmiddag weer tot 13.00 geslapen, om vervolgens naar huis te lopen tot m'n knieën in de sneeuw, met alleen wat chocopops op. Damn wat ben ik verrot! Ik ben er echt helemaal klaar mee, ik ben te oud voor die geintjes.
Voor straf vanavond 100kg benchen, no matter what!
@ Skatermarvin; ik heb nog een tijd met de "oudewater-crew" gestaan, die jongens lusten ook wel wat hahaha!
@ Tiger4evah; je moeder stond nog op de voicemail gister, die maakte zich zorgen omdat je nog steeds niet thuis was. 
Respect, de hele nacht non stop dansen en dan om half 8 s'ochtends pas de trein terug pakken met de ijspegels aan je neus. Monster monster katabool.
Ik ga weer ff slapen, moet rusten voor vanavond.
Peace out.