Ik weet weinig van de wereld? Ok, jahoor, gaatie weer. Je kent me zo goed he Riddertje! Je slaat altijd de spijker op zijn kop, wow, hoe doe je dat toch? Fijn voor je, dat je WEET dat mensen geen ziel hebben. Heel fijn dat je ergens zeker over bent (waar je eigenlijk niet eens zeker over KUNT zijn, maargoed -> dat terzijde he Ridder).
Oh nee, je had het niet bij mij gedaan, geloof me, mij een facepalm geven gaat je niet lukken.

Dan is het maar een naieve en domme gedachte.. maar er zijn mensen die geloven in leven na dood. Ik vind het wel een beetje DOM van jou om deze mensen naief en dom te noemen, niet? Maar ja, alles waar jij in geloofd, klopt en is de waarheid, en waar anderen in geloven, is altijd dom en onzin. Wellicht is het geen mening, maar het is wel een overtuiging, een idee, of eigenlijk een verzameling van ideeen. Voor hen, kan dat de realiteit zijn, of een "poging tot het proberen te begrijpen over wat er na het leven komt", of "het gevolg van een bijna doodervaring", en ga zo maar door. Omdat jouw visie hierop afwijkt van anderen, betekent niet meteen dat jij het bij de juiste eind hebt en dat anderen dom en naief zijn, maar het betekent ook niet dat jij dom bent en dat anderen het bij de juiste eind hebben. En houd eens een keer op met je 'engeltjes' en 'roze wolkjes'. IE-DE-REEN zou iets anders beweren, als hij / zij op een andere manier zou zijn opgevoed. OOK JIJ. De manier waarop jij bent opgevoed, is een héél belangrijk proces op je verdere leven, op je verdere gedragingen en je persoonlijkheid (eigenlijk hoef ik jou dat niet te vertellen, want dat weet jij ook).

Als jij zou zijn opgevoedt in een ander omgeving, is de kans heel groot dat jij ook een ander mens zou zijn dan de individu die je nu bent. Sommige mensen nemen alles wat hun is 'verteld', 'geleerd', 'opgedragen, 'voorgedaan', etc., letterlijk over, de ander doet dit gedeeltelijk en de ander wijst het in het geheel af en gaat op eigen onderzoek uit.