NaturalGainz
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 11 jul 2017
- Berichten
- 736
- Waardering
- 934
- Lengte
- 1m82
- Massa
- 100kg
- Vetpercentage
- 22%
Ik heb zeer lang een bro split gedaan.op een bepaald punt kom je ook niet meer verder met linear verhogen, dus dat snap ik wel.
heb je wel eens een bestaand schema uitgeprobeerd, zo ja, welke?
3x per week trainen - chest/bi - rug/tri - schouders/benen.
2 jaar geleden heb ik dan echt de fitnessbug te pakken gekregen, namelijk 5-6x per week trainen. Niet echt met een schema, maar gewoon zoveel mogelijk.. push pull legs heb ik ook eventjes geprobeert. Maar uiteindelijk deed ik toch minder legs dan ik zou moeten jammergenoeg (Omwille van te weinig toestellen). Misschien een excuus maar als je niet veel middelen hebt om benen te trainen is dit ook niet echt motiverend.
Dit besef ik nu dus is dit zeker één van mijn doelen dit jaar, om sterkere benen te hebben. Heb geïnvesteerd in toestellen dus dit jaar zal dit wel lukken. Dus momenteel nog niet echt een vast schema. Maar dit komt wel! Ik leg gewoon de focus van mijn trainingen op de puntjes waar ik het meest aan wil werken.



,