- Lid sinds
- 14 jun 2012
- Berichten
- 27.400
- Waardering
- 6.352
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 92kg
- Vetpercentage
- 16%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


Ja sowieso, squat is technisch het minst maar doe ik ook het kortst van alle 3
Sinds oktober november ofzo, maar train nu ook op momenten dat er meer serieuze lifters bezig zijn.
Dus dan word je automatisch wat beter in de gaten gehouden dus komende tijd daar progress op maken
Nu ik erover nadenk idd wel mooie squatteversiry als ik oktober/ november 200 squat jaar na dato!
Moet wel zeggen dat op me werksets techniek sowieso een stuk beter is, hier drop ik met me rug ook helemaal naar voren.
je rug tot daar aan toe, maar je leidt met je knieen en dat zal bij je werksets ook wel zo zijn, dus daar moet je snel iets aan doen, en gelukkig is dat gewoon een mentale que (heupen eerst)
tis leuk dat je zulke goeie beginkracht hebt, maar dat maakt het des te meer riskant als je met slechte techniek gaat liften. Kzou meer in 'filmen van lifts' topic posten, daar krijg je eerlijke, objectieve feedback op je lifts.


Ik wacht al jaren op de 200. Gratz met je pr's maar doe iets aan je techniek, ziet er niet solide uit.

We hebben er even op moeten wachten, maar eindelijk de 200 voorbij.
Direct ook maar goed voorbij gegaan!
http://www.youtube.com/watch?v=yZT31CBQeH0
Haha weinig race op die manier wanneer je op 200kg binnenkomt.zet me hier ook maar bij, vanwege mijn enkel blessure zal t warschijnlijk wel blijven bij een 200 squats.!
http://youtu.be/MdAcqjAsdOY?list=UU8QDGCRjQFZkL0lrxVewO2g
ik heb vandaag 150 kg gesquat, dus ik zal me hier ook maar even aanmelden. al zal het wel even duren voor ik op de 200 zit![]()
