- Lid sinds
- 9 dec 2005
- Berichten
- 23.982
- Waardering
- 3.522
haha. deadload sucks inderdaad. Maar hoort er af en toe helaas bij. Al nemen jullie de deadload veel serieuzer dan ik die ooit zou nemen.![]()

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
haha. deadload sucks inderdaad. Maar hoort er af en toe helaas bij. Al nemen jullie de deadload veel serieuzer dan ik die ooit zou nemen.![]()


Zo onder het mom van "no more ecto meals" zal ik mijn voedingsschema injecteren met 2 nieuwe maaltijden
Maaltijd 1 (althans de helft van onderstaand):
- 100 gram brinta
- 0,5 L melk
- 9 ei eiwit
- 1 heel ei
- 2 eetlepels kaneel
- scoop whey
- hand rozijnen
Maaltijd 2 :
150 gr Penne ( die macaroni shizzle)
150 gr tonijn in eigen nat
100 ml pastsaus
Eet al tijden geen tonijn meer omdat het super ranzig is wanneer je het hardcore style eet. En de eerste maaltijd komt uit het topic van G-men...goede maaltijd vervanger waar alles inzit.
Het is klaar met zielig doen er moet verdomme gewoon weer gegeten worden! Daarnaast was ik die broodjes paardenrookvlees ook goed beu!
Idd als jij nog langer zielig had gedaan kon je oprotten. Train alleen met beesten of potentiële beesten.![]()

Bedoelde uiteraard deload, zat wellicht met deadlifts in mn kop. De één dagdroomt over vrouwen, de ander over rijstpap eten met gouden lepeltjes, ik dagdroom over deadlifts.
Nette voeding Rooke.

Die pasta met zalm maak je die thuis en dan in een bakje meenemen naar je werk? Moet ik ook maar eens gaan doen denk ik. 16 boterhammen op een dag is ook niet alles.
Als ik het goed heb gaan we 2 dagen per week pakken...dus laat zeggen een dinsdag en een vrijdag. Dan lijkt mij het lekker om bij enorme spierpijn de dag voor de training even een half uurtje tot 45 minuten cardio te pakken.Hoop dat dat goed gaat. Onderschat het compound schema niet. Als jij cardio gaat doen op rustdagen dan zijn dat geen rustdagen meer. Zou de cardio beperken tot de trainingsdagen na de krachttraining.
Dan heb je mijn log niet goed gelezen. Gewoon 1 dag rust tussen de trainingsdagen anders gaat het zeker niet opschieten om de doelen te realiseren in 4 a 5 weken. Zal dus neerkomen op 3 trainingsdagen in de week. In feite zelfde als het fullbody schema wat we hanteerde.2 dagenDan heb je mijn log niet goed gelezen. Gewoon 1 dag rust tussen de trainingsdagen anders gaat het zeker niet opschieten om de doelen te realiseren in 4 a 5 weken. Zal dus neerkomen op 3 trainingsdagen in de week. In feite zelfde als het fullbody schema wat we hanteerde.
Waarom zou je zoveel rust willen?
dan heb ik niets gezegd.
