Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
haha morgen met dat weer, ga ik echt niet naar school toe xD mr gast, jij hebt potentie om ver te schoppen man. toen k je op kamp zag en hoorde dat je wedstrijd ging doen dacht k echt van: wtf die gast is huge, dus je komt verHaha als je me morgen tijdens het hoorcollege tegenkomt herken je me al niet meer denk![]()

nu hopen dat je veel massa pakt dit bulk jaar en zorgt dat je 85-90kg vvm zit 
Rope, wat is de toegevoegde waarde van die kidneybonen ? Of is het voor de smaak?


Oké, zelf ben ik geen fan van pWo.
Nou ja, wat winny gaat er altijd wel in![]()
Oké, zelf ben ik geen fan van pWo.
Nou ja, wat winny gaat er altijd wel in![]()


Het begon met een paar maanden trainen in mijn slaapkamer. Al gouw werden de gewichten te licht en moest is steeds zwaardere gewichten kopen. De prijs in combinatie met een oud huis was niet echt super. Dus had ik mij ingeschreven bij een sportschool. Heerlijk die noobie gains. Maar op een gegeven moment merkte ik dat ik meer uit mijn training moest en kon halen en ging mij inlezen over training en voeding etc. Ik werd nog steeds groter en sterker dus alles ging goed. Kracht heb ik altijd al leuk gevonden en had mij daarom ook ingeschreven voor holland's got powerlifting talent hier op Dbb. Ik moest mijn max van de grote 3 opsturen maar die had ik nog nooit gemeten. Dus op een dag besloot ik samen met iemand van de sportschool mijn max DL op te meten. Eerst een beetje alles opwarmen. Ik begon met een seated cable row (full stack ofc want ik was een powerlifter
). Paar setjes gedaan BAM!!! toen brak de kabel en ik vloog naar achter. Je begrijpt wel als opeens alle spanning in een keer weg valt dat dit niet heel goed voor je is. Ik stond op liep terug naar het bankje en zakte in elkaar van de pijn. De ambulance werd gebeld want ik kon niet meer lopen. In het ziekenhuis werd mij verteld dat van mijn linker hamstring tot aan mijn traps alles verrekt / ingescheurd was
. Helemaal k*t dus ik kon 2/3 weken niet lopen daarna 4 weken herstel training maar gelukkig heb ik er niets aan over gehouden.
Dus ik heb op die blessure en een paar vakanties na elke week minimaal 3 tot 6 keer per week getraind.
Welkom
Gewoon doen jongens. Dit is tot nu toe het vetste wat ik in deze sport heb meegemaakt. Het traint ook veel makkelijker als je een doel voor ogen hebt. Af en toe is het wel zwaar en mensen zullen raar naar je kijken. Maar lekker boeiend stap van dat some day eiland af en schrijf je in voor een wedstrijd.
Ik heb dit puur gedaan voor de ervaring. Ik had niet de beste shape maar lekker boeiend. Sommige mensen hier op het forum vinden dat je pas op het podium mag staan als je een A klasse fysiek heb. En gaan mensen met een iets minder fysiek afkraken omdat ze op het podium staan. Die mensen hebben het wel gedaan. Die hebben er hard voor gewerkt en respect voor hun allemaal. Ik ga zaterdag toch ook niet bij een voetbalclub kijken naar bijv. de F10 en langs de kant schreeuwen zooooo die gasten kunnen ook niet voetballen. Het is hun ding, sport, kunst en iedereen doet dit op zijn eigen manier.
Ik ging voor D en moest naar de C. Mijn doel was dus al gehaald. Ik ben 10e geworden en was een van de jongste uit mijn klasse. Ik weet nu waar ik aan moet gaan werken. Nu lekker bouwen en werken naar de volgende wedstrijd. Ik kan niet wachten om weer op dat podium te staan.

mooie foto man!! kheb m al geliked op fb
eey Robert, ik ben nu ook bezig met trainen voor de flexcup( over 1-3 jaar pas hoor) maar ik zou je hulp goed kunnen gebruiken tijdens mijn prep voor die wedstrijd. tegen die tijd kan ik je wel contacten voor hulp toch? (A)doe jij shrugs op de calve machine of met 60-60kg dumbbells?Training van vandaag:
Weer lekkr rustig aan vandaag
alleen rug
eerst warming up
foamrollen + wat rotatie oefeningen en shoulder dislocations
BOR
1x10x70kg
3x10x90kg
neutral grip pull down
3x10x84kg
single arm pull down
3x10x32kg
single arm cable row
3x10x31.5kg
cable pullover
3x10x31.5kg
shrugs
4x12x120kg
mooie foto man!! kheb m al geliked op fbeey Robert, ik ben nu ook bezig met trainen voor de flexcup( over 1-3 jaar pas hoor) maar ik zou je hulp goed kunnen gebruiken tijdens mijn prep voor die wedstrijd. tegen die tijd kan ik je wel contacten voor hulp toch? (A)
---------- Post toegevoegd Fri 7 Dec 2012 om 10:24 ----------
doe jij shrugs op de calve machine of met 60-60kg dumbbells?

Ik ga je volgen kerel, mooi fysiek heb je daar neergezet op de Flex Cup!
Zou zelf ook graag meedoen in 2013 maar mijn fysiek zal denk ik nog niet toereikend zijn.
Welkom en Thx.
Je kan je toch voor junioren D inschrijven??
lol, ik train pas 8 maanden en heb echt flink wat massa gepakt. ben in die ijd zoon 15 kg aangekomen, nu is dit niet alleen massa hoor ook vet enz. maar ik was al van plan om volgende flex mee te doen. maar omdat ik wel wat wil brengen ga k nog 1-2 jaartjes langer wachten. post anders een foto, dan kunnen we je helpenIk weet niet man, train komende februari pas twee jaar en zal wel wat massa tekort komen?


lol, ik train pas 8 maanden en heb echt flink wat massa gepakt. ben in die ijd zoon 15 kg aangekomen, nu is dit niet alleen massa hoor ook vet enz. maar ik was al van plan om volgende flex mee te doen. maar omdat ik wel wat wil brengen ga k nog 1-2 jaartjes langer wachten. post anders een foto, dan kunnen we je helpen
haha edit: kheb je foto gezien, zo slecht zie je er echt niet uit men. junioren D zou wel een leuke ervaring zijn voor je![]()
!
