AndroidHealthClinic

Sixpack en borst

Status
Niet open voor verdere reacties.
triest dat bijna niemand normaal op de vragen van de topicstarten ingaat..
 
Topic had potentie, ging de goeie kant op totdat je over anavar begint.

Nee, met zo'n instelling en zo'n voedingsschema gaat dat niet helpen. Lees de stickys en verander je dagelijkse routine, met zulke stats is een sixpack echt niet onmogelijk. Is diep triest als je dan meteen weer de makkelijke weg kiest.

GoGo Dennis!
 
diarree
 
Je moet pompe vriend!
 
1 2 en 3.

Minder Kh. Meer Eiwit. En meer cardio.
 
men realiseert dat dit uit 7 april komt?
 
Hallo,

Ik zal me eerst even voorstellen: Ik ben Luuk en ik ben 22 jaar. Ik train nu ongeveer een jaar en sinds kort heb ik ook een voedinschema.

Ik wil graag voor deze zomer een sixpack kweken en ook een grotere borst. Ik train 3 keer in de week bodybuilding en 2 keer in de week voetbal.

Ik doe nu elke dag crunches en ook train ik me zij buikspieren. Maar na 2 weken zie ik nog geen blokjes.

Voor me borst doe ik deze oefeningen:
benchpress
flies
cable cross
dips

ik heb 2 weken ook een eiwitpot gekocht en drink elke dag 3 shakes voor de eiwitten. Maar alsnog heb ik niet het gevoel dat ik een sixpack krijg..

Hoe kan ik zo snel mogelijk een sicpack krijgen en een grotere borst?

What the hell? :roflol:

mischien moet je minder bier drinken en geen patatten meer vreten!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #69
What the hell? :roflol:

mischien moet je minder bier drinken en geen patatten meer vreten!

Ik at niet zoveel patat en bier dronk ik alleen op zatedag. Maar ik heb nu al een maand geen biertje gedronken.

Training gaat goed, voeding is nog niet top. Ik vind de avond toch het moeilijks. Ik heb altijd zo'n honger in de avond, me maag knort serieus gewoon. Vaak maak ik nog een tosti of een bak brinta tegen de honger. Heeft iemand tips hiervoor? Ik zit nu op 2700 kalorien per dag, wat ik toch wel erg weinig vind.

Ik zie nu trouwens wel de lijnen van me buikspieren, alleen de blokjes zie ik nog niet.
 
eiwit shakes zijn geen wonderdrankjes, tis gewoon eiwit van melk, realiseer jij je dat?
 
tuurlijk, tis gewoon voeding in de vorm van poeder. Maar heb je nog wat tips voor de avond?

Eiwitten voor het slapengaan.. kwark? als je dat al deed.. bakje tonijn of een handje ongezouten cashewnoten ofzo.. maar ik ken je onderhoud niet he dus het kan best zijn dat je daardoor nu weer een dikke trol wordt.. wel eerst zelf dus even nagaan of dit wel bij je schema past anders ben je voor niks cardio aan het doen
 
tosti:P lekker veel kaas erop doen lekker veel vet ;)

en als je buikspieren wilt kweken moet je juist droog worden, dus onder onderhoud eten, wat hier al tig x gezegd is. Volgens mij heb je het geheugen van een strontvlieg
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #74
Eiwitten voor het slapengaan.. kwark? als je dat al deed.. bakje tonijn of een handje ongezouten cashewnoten ofzo.. maar ik ken je onderhoud niet he dus het kan best zijn dat je daardoor nu weer een dikke trol wordt.. wel eerst zelf dus even nagaan of dit wel bij je schema past anders ben je voor niks cardio aan het doen

ja ik neem nu een bak kwark vlak voor ik ga slapen. Maar ik bedoel meer rond 8 uur. Meestal eet ik rond 6 uur/half 7 en dan rond 8 uur krijg ik enorme trek. Soms kan ik de verleiding niet weerstaan en dan pleur ik een pizza in de oven. Maar achteraf heb ik er dan weer spijt van. Me vriendin zegt ook dat ik veel te obsessief met eten bezig ben, maar ik leg haar dan uit wat mijn doel is, en dan zegt ze: ja maar waarom eet je dan een pizza vlak na je avondeten? En dan leg ik uit dat ik gewoon honger heb. Maar wat kan ik er tegen doen, want ik wil toch echt die 9% bereiken..
 
hahahahahah pizza, word steeds leuker hier.

neem gewoon wat nootjes ofzo en drink een liter water
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #76
Hier trouwens een foto, gister genomen, op hoeveel procent schatten jullie mij?

massaman.jpg
 
Plaats ook eens een filmpje van je set met 110kg squat. Wel sterk als je dit na 2 maanden kan.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #79
Plaats ook eens een filmpje van je set met 110kg squat. Wel sterk als je dit na 2 maanden kan.

Prima jongen, als je met niet gelooft. Vrijdag is weer benendag, want heb geen voetbal meer! Dan zal ik even kijken of een maat me ff kan filmen. Me record is trouwens 120 inmiddels met 5 reps.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Naar boven