noXcez
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 25 mrt 2011
- Berichten
- 973
- Waardering
- 40
- Lengte
- 1m70
- Massa
- 85kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
zo hoort een benen training te zijn![]()
ben altijd blij als ik me zo voel haha

Lekkere rows man, ben benieuwt of je kan blijven stijgen in gewicht. Wel interessant inderdaad. In mijn oude gym zei een vrij buffe oudere kerel ook altijd van Less=more. Misschien dat ik er ook nog is op over ga omdat ik vaak na bijvoorbeeld 3 sets bench press al een pomp in mijn borst heb die ik er na verloop van meer oefeningen weer uit train.
goede workout neergezet, ondanks spierpijn en 'ziekjes'! op de deadlift zou ik je de volgende keer nog iets lager in reps willen zien - nu pak je respectievelijk 10, 8 en 6 op de 130. eerste set was dus de krachtigste. volgende keer op dat moment 140 erop gooien en dan voor een 6-je gaan ofzo. mocht er niet meer dan 5 in zitten, set erna terug naar de 130 en proberen nog 2x8 te pakken ofzo. mooi van je gewicht man!
ik heb het gevoel bij zulke lage repranges dat ik niet genoeg doe =\ maar ik zal het eens proberen. deads vallen me altijd zwaar ook voor de rest van de training dan. zoals bij de chins voelde ik gewoon dat ik een heel stuk energy miste 
toch nog nette training neergezet Tymen!
ben benieuwd hoe deze manier van trainen voor je uitpakt de komende weken
als je zwaar genoeg gaat en 3 sets van 5 goede reps maakt dan doe je echt wel genoeg hoorik heb het gevoel bij zulke lage repranges dat ik niet genoeg doe =\ maar ik zal het eens proberen. deads vallen me altijd zwaar ook voor de rest van de training dan. zoals bij de chins voelde ik gewoon dat ik een heel stuk energy miste![]()
probeer anders het volgende: ene rug training begin vd training deadliften en dan low rep - kun je heavy gaan. week erop deadliften als laatste in je rug training en dan high rep - dan heb je meer power voor de andere oefeningen en steek je al je laatste beetje energie in 2 of 3 sets rond de 10 reps.ey ik zit nu ook op dit soort schema, gaat bij mij ook er goed. zit sinds september al 7 extra kilo aan. toch misschien een beetje iso erbij omdat jij al wat meer aankan lijkt me?
ik pak de grote spiergroepen hard aan met compounds, en de kleintjes die overblijven pak ik snel met iso'sBeterschap brah, toch een mooie training neergezet, klasse.![]()
als je zwaar genoeg gaat en 3 sets van 5 goede reps maakt dan doe je echt wel genoeg hoorprobeer anders het volgende: ene rug training begin vd training deadliften en dan low rep - kun je heavy gaan. week erop deadliften als laatste in je rug training en dan high rep - dan heb je meer power voor de andere oefeningen en steek je al je laatste beetje energie in 2 of 3 sets rond de 10 reps.
