Biobeast
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 29 nov 2010
- Berichten
- 3.753
- Waardering
- 760
- Lengte
- 1m94
- Massa
- 110kg
- Vetpercentage
- 15%
Kane sterft sowieso vannacht idd. Maar als we Roth hangen en ik weet dat jij hier niet aan bent bio dan hangen we desnoods een burger om te weten of Kane een cult is .. Isie cult dan moeten we wel een hoop dingen gaan herzien.
Die laatste posts hier van Markie en Kane vind ik ook maar raar. Maar door Roth te hangen weten we hoe het zit met Kane. Ook al is het helaas een burger.
Ik persoonlijk doe liever de andere volgorde vanwege de hints maarja, dat valt hier dus moeilijk uit te leggen blijkbaar. Ik kan dat niet snappen hoor eerlijk gezegd, beetje gefrustreerd raak ik
Je kan sowieso 2 volgordes pakken, waarvan 1 een duidelijkere hint kan geven dan de ander en we pakken ze uiteindelijk alle 3, welke zou je dan kiezen?




. Er is een reden waarom ik jouw ook zo expliciet als sl*t noem. Maar ik vind dat we nu te duidelijk rollen aan het bespreken zijn. Lees een beetje terug en zoek het antwoord in de verhalen.