- Lid sinds
- 19 dec 2006
- Berichten
- 11.031
- Waardering
- 2
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik steek mn kop niet in het zand, maar waar moet ik dan bang voor zijn?
Eens in de zoveel tijd komt er altijd even iemand buurten hier met principiele bezwaren.
Dit is natuurlijk hartstikke goed, op deze manier schud het een boel jongens weer wakker.
Wat me tegen valt is het gebrek aan kennis en inleving van deze mensen.
Totaal geindoctrineerd door de algemene opinie.
Ik heb geen pricipiele bezwaren.Ik was er gewoon bang voor.
Had ik destijds die shit met die maat niet meegemaakt was ik 100% zeker begonnen.
Dus ik veroordeel zeker niemand.Vraag mezelf regelmatig af hoe groot ik had kunnen worden met wat hulp.
Toch diverse topics gelezen over teeltbalverkleining, de Johny Bravo kaak, talg onstekingen, mooie gaten in je bil etc etc... kan toch niet gezond zijn?
Daarnaast geloof ik in eigen kracht, niet in hormonen.
Zoals eerder gezegd ieder z'n ding. Maar ik zou nooit meer zo van mijn resultaten kunnen genieten nadat de spuit erin is geweest. Dan zou ik toch altijd dat schuldgevoel hebben dat ik voor de makkelijke weg zou hebben gekozen. Ze zeggen vaak zo'n lichaam is niet te koop, het jammerlijke is, dat het helaas wel te koop is.
ik snap niet dat je het een makkelijke weg noemt, volgens mij moet je als je anabolen net zo hard trainen en misschien wel beter op je voeding letten en al die vitamines etc
makkelijkere weg omdat je onder dezelfde omstandigheden (voeding, etc) harder groeit. hetzelfde als een tentamen maken met spiekbriefjes; hetzelfde resultaat is mogelijk met minder inspanning.
echter is het zo dat het niet voor iedereen de makkelijkste weg is. mensen kiezen er vaak voor om jarenlang hard te trainen en goed op de voeding te letten, en nemen pas later een weloverwogen beslissing om AAS te gebruiken. deze mensen hebben er uiteindelijk harder voor gewerkt, als je het zo bekijkt.

Nou ja..dat het spul gevaarlijk kan zijn.De reden dat ik destijds niet met steroiden ben begonnen was het feit dat een trainingsmaat die evenlang als mezelf trainde maar al twee jaar gebruikte ziek werd en de hele sportschool 3 maanden na constatering van zijn nierkanker met uitzaaiingen naar de lever aan zijn graf stond.Hij was pas 23.De oncoloog legde zeer duidelijk het verband met zijn steroidengebruik.De kanker had indien hij niet gebruikt had 30 of 40 jaar later aan het licht gekomen maar werd door zijn gebruik versneld in het leven geroepen.
Enige weken later werd een andere gebruiker van dezelfde sportschool ernstig ziek.
Voor mij was dit dus de reden om niet te gebruiken.
Daarom vraag ik dus of gebruikers hier niet bang voor zijn.
Ik was het destijds in ieder geval wel.
Heren, respect voor het harde werk is er altijd, want het lichaam van je dromen komt nooit vanzelf. Laat dat duidelijk zijn (en is in die zin dus ook niet te koop)
maar laat ik het dan anders zeggen: Ik neem met minder genoegen. d.w.z. mijn natuurlijke grens is wat ik voor mij als optimaal beschouw. Dat er anderen zijn die hun grens letterlijk verleggen om verder te komen kan ik best begrijpen, maar me niet mee verenigen.
Het leuke van deze sport/hobby is dat ALLES mag en niks MOET. anders dan in andere sporten heb je hier geen diskwalificatie op basis van doping/steroids, je moet alleen niet aan een "natural" wedstrijd meedoen als je nog niet "clean" bent.
Over de medische implicaties kan ik veels te weinig zeggen, ik ben geen medicus. Ik ga alleen maar af op wat ik lees, zie en hoor.
Natuurlijk zijn het altijd de excessen die breed worden uitgemeten. Maar van een aantal bijwerkingen is iedereen inmiddels wel overtuigd.
Zulke verhalen doen toch wel nadenken, moest zoiets gebeuren, ik zou zelf nooit meer denken aan kuren.
En tja, met kuren gaat het vanzelf, ik ken er velen en zelf hier op het board zitten er die kuren, zelf meerdere kuren gedaan hebben en gewoon ecto zijn
Als je na een kuur nog steeds dun bent ben je gewoon een loser. Die gasten hebben moeten kennelijk maar eerst eens eten en trainen voordat ze met spuiten beginnen.
Nou ja..dat het spul gevaarlijk kan zijn.De reden dat ik destijds niet met steroiden ben begonnen was het feit dat een trainingsmaat die evenlang als mezelf trainde maar al twee jaar gebruikte ziek werd en de hele sportschool 3 maanden na constatering van zijn nierkanker met uitzaaiingen naar de lever aan zijn graf stond.Hij was pas 23.De oncoloog legde zeer duidelijk het verband met zijn steroidengebruik.De kanker had indien hij niet gebruikt had 30 of 40 jaar later aan het licht gekomen maar werd door zijn gebruik versneld in het leven geroepen.Enige weken later werd een andere gebruiker van dezelfde sportschool ernstig ziek.
Voor mij was dit dus de reden om niet te gebruiken.
Daarom vraag ik dus of gebruikers hier niet bang voor zijn.
Ik was het destijds in ieder geval wel.
Beetje grof omschreven maat.
Maar de boodschap is wel duidelijk.

Als je na een kuur nog steeds dun bent ben je gewoon een loser. Die gasten hebben moeten kennelijk maar eerst eens eten en trainen voordat ze met spuiten beginnen.

