Klopt, zelf zou ik er ook nooit aan begonnen zijn. Trouwens zoals de nominaties er nu uit zien heb je met een 300+ deadlift in beide klasses ongeveer gelijke kans op een medaille, hou er ook nog rekening mee dat er meestal nog heel wat zich terugtrekken. Maar op dit moment lijkt het in mijn ogen wel al alles of niets, no way back, ik weet niet of de massa die je in de komende (relatief korte) periode aanzet je cijfers echt extreem omhoog gaat pushen mocht je toch beslissen om in de 105 deel te nemen... Je bent nu al tot 96 gekomen, grootste werk van de weightcut is eigelijk al gedaan.
Inderdaad, zat vanochtend rond de 95kg op de weegschaal.
Ga nu minder zwaar in mijn voorbereiding en meer op techniek icm volume focussen. Stond op de wedstrijd ook veel te wijd bij de squat waardoor mijn knieen erg naar binnen komen.
Bench moet ik nog even kijken wat ik daar nog voor ga doen of misschien aan ga passen. Zit wel te denken om slingshot te vervangen door reverse band, met de slingshot heb ik minder spanning onderin.
Ga het peak programma van Candito volgen, hierin wordt ook meer reps gedaan ipv 1-3 reps met soms te zwaar gewicht.
ja jammer man. deadlift was echt techniek, niet kracht en trainen met dikkere stang. tevens over wat je gaat doen, overleg ook met Tymen die kent je beter. besluit moet je deze week maken. voor deadlift medailles maak je gewoon meer kans in 93kg het moet niet ten koste gaan van je kracht maar je bent er nu wel bijna. En je gaf aan dat je vanuit je eigen nog maar 97 weegde. Voor dieet split je koolhydraten en eiwitten. overdag meer koolhydarten savonds niet. maar nogmaals overleg ook met Tymen. Ik hoor het wel.
Zal het er eens over hebben bij phm en hoe ik het dan het beste aan kan pakken.
Eiwitten en koolhydraten gescheiden, bedoel je dan in de ochtend bijna alleen maar eiwit en dan naarmate de dag volgt meer koolhydraten toevoegen tot aan de training. Na de training dan nog wat whey en later kwark.