Jelleggg
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 20 mrt 2013
- Berichten
- 777
- Waardering
- 896
- Lengte
- 1m71
- Massa
- 87kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik zet daarom straf ook tussen quotes. Noem het compensatie. Man man..straf straf doe keer normaal, kan je al geen BBQ doen zonder straf ... eet gewoon normaal man vandaag, zo creeer je eetstoornissen...
Wat wil je dan nog compenseren? De calorieën? Het beschamende verlangen om te gaan bbq'en ?Ik zet daarom straf ook tussen quotes. Noem het compensatie. Man man..
Ik zei dit als antwoord op het feit dat TS voor een dag NIET ging eten omdat hij over het randje is gegaan.Wat wil je dan nog compenseren? De calorieën? Het beschamende verlangen om te gaan bbq'en ?
Man man man, gewoon eten en één dag later de 8% vet als nog halen.
Gelukkig begrijpen steeds meer mensen hier zijn moeilijke omstandigheden.
Het is juist door zijn omstandigheden dat hij al zeker niet moet gaan stoppe met eten omdat ie 1 dag over zijn kcal is gegaan .. Hiermee kweek je een binge probleem, ik heb hetzelfde voor gehad compenseren met niet eten en erna terug bingen.. Die 1ne dag gaat het echt niet maken op de lange termijnTS is super serieus, heeft geen eetstoornis maar verzet zich met enorme wilskracht tegen gevolgen van een erg vervelende en ingrijpende aandoening. Gelukkig begrijpen steeds meer mensen hier zijn moeilijke omstandigheden.
Zijn de bijlagen al weer verwijderd?
Heb een nieuwe voor en na gemaakt in photoshop
Heb wat kracht kwijtgeraakt. Probeerde net met 30 kg pullups had er maar 3. Daarna dit gedaan. Maar ik geloof ook dat mn rechter middelvinger beetje gebroken is ofzo, daar kan dat ook door komen. Ben er met vol gewicht op gevallen.
+1 kromme pink aan overgehouden en het herstel duurt veel langer als je het verwaarloosd.Laat er ff naar kijken. Heb zelf 2 kromme vingers omdat ik dat niet heb laten doen.
Misschien moet het gezet worden.+1 kromme pink aan overgehouden en het herstel duurt veel langer als je het verwaarloosd.
