- Lid sinds
- 12 aug 2008
- Berichten
- 21.844
- Waardering
- 1.517
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 150kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Gert. neem jij je eigen eigenlijk serieus?
denk je dat ik dat zelf nog niet wist dat mijn 1rm max techniek niet perfect is? tussen al mijn max lifts zit meer dan een maand tussen. ga je eigen ergens anders druk over maken.
in mijn trainingen lift ik niet zo zwaar dat ik zo slecht lift.
in tegenstelling tot jou maat wauter die dat wel steeds deed bij zijn normale filmpjes waar hij repte (ja repte, en niet 1 rep max)
Zat toevallig net het filmpje van mij te zoeken maar ken hem niet meer vinden
---------- Toegevoegd om 17:55 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 17:52 ----------
http://www.youtube.com/watch?v=rzwI7J3NBvA
Deze

Het slaat ook nergens op om een PR ineens wel te gaan cheaten en je 'normale' werksets niet. Er zei ook iemand dat een 1RM met perfecte vorm geen 1RM is :'). Dat is juist wél je 1RM.
Ik ben een beetje teleurgesteld dat ik niet tussen deze hardcore groep van lifters sta!
Dude, WackonielsieWtf is het nut eigenlijk van hitchen, dat je dan in je log een zwaarder gewicht kan posten dan wat je eigenlijk aankan en zodoende meer e-respect krijgt?

my bad
