XXL Nutrition

Forumgame 21: Rise or fall of the Roman empire

  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.001
Huh ?
 
Geheime rol zeker..
 
Zit er nog meer senatoren in
 
Als Caesar heb ik met potlood Z1000 staan. Stemde toen nog niet duidelijk was of Unknown of Bikers eruit zou gaan en en durfde niet te kiezen tussen die twee. Veel te bang om verkeerd te kiezen en dus op te vallen. Dat vind ik wolf-gedrag.

18 september al (rest van de post weggelaten, daar klopte geen reet van :D). Maar wist echt zeker dat Guts hem wel gecontroleerd zou hebben.


Er is kennelijk nog een Senator over. En die moet ook dood, wel maar 50% kans om een kill te maken. Dus het ziet er nu wel erg goed uit. Bizar als je nagaat hoe de verhoudingen bij de start waren.
 
Ja sorry zal eens lezen..
 
waarom ligt sub eruit? kan me herinneren dat hij vrij vroeg gestemd heeft. Niet dat ik klaag :roflol:

---------- Post toegevoegd 23 September 2013 om 21:51 ----------

http://forum.dutchbodybuilding.com/...-roman-empire-349105/index95.html#post8021556
Had wel gestemd ja. Maar laten we wel wezen, erg actief was hij niet.


De dood van Caesar wordt wel erg duidelijk gelinkt aan Hannibal en olifanten. Probeert Wauter daarmee subtiel onze grote geliefde leider te beledigen?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.014
:roflol:
 
Waarom zit sanca er nog in?
 
Sanca heeft niet gestemd
 
Terug
Naar boven