Kan je wel geloven dat ik daar nu niet meteen zin in heb. Later mss eens.
Had dit spel in het begin ook extra nadruk op de regels gelegd in de hoop dat iedereen zich er goed aan zou houden.
Als ik later nog eens organiseer, doen de valsspelers gegarandeerd niet mee.
Enkele mensen die dicht bij de lijn zijn geweest en mss zelfs licht overschreven hebben ben ik wel bereid later kans te geven mee te spelen. Maar remi en jimbooo, no way. Die laat ik in geen geval meedoen.
Als ik nog eens organiseer zouden alle rollen wel in het begin bekend zijn en enkele minpuntjes die er nu waren aanpakken.
Door extra speciale rollen probeerde ik leukere ervaring voor iedereen te creëren. Activiteit was hierdoor hoger dus had zeker zijn voordelen maar waren ook nadelen aan..
Er was dus ook een leven na de dood, alle goeden die dood waren konden verder spelen apart. Die konden dus eigenlijk lekker verder spelen, wat zeker grooooote plus was. Allen samen konden zij ook 1 groepsstem uitbrengen.
Laatst bewerkt:


haha. Zo'n zin in een nieuw spel zou ik van niemand verwachten nadat deze een beetje op een sisser eindigde
.



!