Dudemeister kan er toch ook niets aan doen dat hij naar school moet en gaan werken? Niet iedereen kan zoals ons een hele dag op de pc zitten; indien ik nu geen examens had, zou ik ook niet zoveel kunnen 'spelen' als nu.
Dat hij de voorbije ronden minder actief was omdat hij opnieuw bodyguard was is inderdaad een flauwe reden, maar ook niet zo onbegrijpelijk. Bodyguard is nu ook eenmaal een ondankbare rol aangezien de kans dat je sterft 2x zo groot is en je mag niet eens zelf kiezen op wie je stemt omdat je een idioot van een burgemeester moet volgen.
Btw, iedereen loopt wel te zeuren dat Peanuthead niet meedoet, maar als je ziet wat er met Starter20 gebeurt is het ook niet onbegrijpelijk. Hij loopt inderdaad te trollen, maar maakt het spel toch een stuk aangenamer en dat is toch wat we willen? Voor mij hoeft hij er echt niet uit ... zeker niet aangezien bijna niemand de aandacht van hem wil weg leiden waardoor het bijna zeker is dat hij geen cult is.