Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Inderdaad introspectieve mumbo jumbo. Ik geloof heilig in de wetenschap, 1+1=2, op 100°c kookt zuiver water, een steiger van zoveel kg kan een druk van x aan, etc... Ik vind het wel dubieus als men wetenschap begint te maken over zaken waar geen logica achter zit zoals bv psychologie. Mensen zijn geen robots, bepaalde input is niet gelijk aan een bepaalde output. Het verschil tussen spiritualiteit en religie voor mij is repressie.
Maar ik geloof in universele waarheden die je kan blootleggen met introspectieve bullshit. Ik durf te wedden dat mijn stelling bewezen kan worden met een steekproef, al is het alleen op DBB, met de volgende vragen:
1. kan je jouw gedachten beheersen i.e.: je gedachten stoppen wanneer je wil en voor hoe lang je wil?
2. Ben je gelukkig en is dat geluk stabiel?
Ik durf te wedden dat als vraag 1 met "ja" beantwoord wordt, vraag 2 ook met een veel grotere kans "ja" zal beantwoord worden. Terwijl vraag 1 een "nee" is vraag 2 met grotere kans ook "nee" gaat zijn.

)hahahaha zowiezo hoort elke wezen zich aan de wet van de land te houden anders is er geen orde
de 10 geboden daar hou je je aan als je gelooft en voor de rest bepaal jij wat je morgen gaat eten of je gaat werken of niet
vrede zij met jou
Ohw, dit is echt laag.Behalve dan al die dingen die de bijbel/koran verbiedt als voer of het in ere houden van de sjabbat natuurlijk.
Ohw, dit is echt laag.
Dit filmpje is gewoon een vorm van terrorisme aangezien je mensen(voornamelijk kinderen), ontzettend bang maakt en ze dus gelovig maakt.

Toch beste Judas kun je voor altijd naar de hemel gaan.
Vandaag heeft het Koninkrijk van God ook jou bereikt!
Je kunt de hemel niet verdienen maar je kunt alleen binnen gaan door geloof in Jezus.
Dit moment is erg belangrijk..
Als je je wilt bekeren en Jezus wilt aannemen, zul je eeuwig leven.
Wie zich niet bekeerd zal eeuwig verloren gaan.
Joh 3:18 Over wie in hem (Jezus) gelooft wordt geen oordeel uitgesproken,
maar wie niet in hem gelooft is al veroordeeld, omdat hij niet wilde geloven in de naam van Gods enige Zoon.
Ez 18:32 Want de dood van een mens geeft me geen vreugde – spreekt God, de HEER. Kom tot inkeer en leef!
Jammer dat je de keuze voor Jezus nog niet wil maken.
Jezus zei: "Ik ben de weg, de waarheid en het leven. Niemand kan bij de Vader komen dan door mij."
Ergens anders staat er: "Wie in de Zoon gelooft heeft eeuwig leven, wie de Zoon niet wil gehoorzamen zal dat leven niet kennen; integendeel, Gods toorn blijft op hem rusten."
Onthoud dat zolang je leeft de weg naar God nog open is.
Hij wacht op je en wil niet dat je sterft.
Kijk alsjeblieft op deze site nog bij de video's. Deze mensen hebben God al ooit ontmoet.
Hemel en hel zijn absoluut realiteit. Je moet dit volledig beseffen als je nee zegt tegen Jezus.
Here God in de hemel.
Ik ben van U weg geweest en heb verkeerde dingen tegen U gedaan.
Vanaf vandaag wil ik hiermee stoppen en met U gaan leven.
Ik besef dat ik het zelf niet met U in orde kan maken.
Het is geweldig dat Uw Zoon Jezus voor mij de straf heeft willen betalen.
Ik aanvaard Hem graag als mijn verlosser.
Wilt u alstublieft mijn zonden vergeven? (noem ze maar bij naam)
Here Jezus dank U voor wat U heeft gedaan.
Wilt U nu in mijn hart komen wonen?
Wilt u nu Heer worden van mijn leven?
Dank U wel.
Amen.

Je bloed dood omdat je hersenen niet genoeg zuurstof krijgen.Vroeger, in tijden waar er meer religieuzen waren (christenen) en veel zaken religieus geïnspireerd waren in de maatschappij, hadden chizofrenen vooral wanen en hallucinaties van religieus oorsprong. (ze hoorden of zagen 'god'). Tegenwoordig is dat niet meer het geval in West-Europa.
Elk individu heeft dus zo een eigen beleving dat betrekkelijk is met zijn cultuur.
Een stervende persoon kan vermoedelijk dergelijke creaties ook maken.![]()
dus er bestaan geen spokenJe bloed dood omdat je hersenen niet genoeg zuurstof krijgen.
Dit betekend dus dat je langzaam hersendood word.
Als je hersenen geen zuurstof krijgen, dan stoppen ze dus langzamerhand met werken waardoor bepaalde functies uitvallen. Je zult dus hoogst waarschijnlijk het gevoel hebben dat je langzaam wegvalt/wegebt.
Het uitvallen van de hersen functies verklaard een hoop.
Sommige kunnen ook nog dingen herinneren van wat er gezegd is in de operatie kamer, terwijl hun hard stil stond, maar hun hersenen nog actief waren.
Heel veel kan logisch worden verklaard als je overal de oorzaak achter zoekt zonder meteen het makkelijkste antwoord te kiezen(god).
Nog een voorbeeld zijn geesten enzo. Het blijkt dus dat het zien van geesten e.d. veel temaken heeft met elektromagnetische velden, en dat mensen die dicht in de buurt van hoogspanningskabels wonen meer last hebben van spoken en andere spacende shit.
Dit heeft dus weer te maken met hersenen aangezien het magnetische veld van de hoogspanningskabel dus duidelijk een effect heeft op de hersenen.
Kan ook allemaal redelijk logisch verklaard worden.



Ik vs God: Clash of Titans!omdat er zo veel gebeurt wat zelfs de moderne wetenschap van tegenwoordig nog niet verklaren kan!
Ach, en jullie moeten zo denken, als mensen die nergens in geloven gelijk hebben, is dat geen probleem voor ons als wij overlijden, maar als wij christenen gelijk hebben, en jullie overlijden, dan heb je een uitdaging!!
Je bloed dood omdat je hersenen niet genoeg zuurstof krijgen.
Dit betekend dus dat je langzaam hersendood word.
Als je hersenen geen zuurstof krijgen, dan stoppen ze dus langzamerhand met werken waardoor bepaalde functies uitvallen. Je zult dus hoogst waarschijnlijk het gevoel hebben dat je langzaam wegvalt/wegebt.
Het uitvallen van de hersen functies verklaard een hoop.
Sommige kunnen ook nog dingen herinneren van wat er gezegd is in de operatie kamer, terwijl hun hard stil stond, maar hun hersenen nog actief waren.
Heel veel kan logisch worden verklaard als je overal de oorzaak achter zoekt zonder meteen het makkelijkste antwoord te kiezen(god).
Nog een voorbeeld zijn geesten enzo. Het blijkt dus dat het zien van geesten e.d. veel temaken heeft met elektromagnetische velden, en dat mensen die dicht in de buurt van hoogspanningskabels wonen meer last hebben van spoken en andere spacende shit.
Dit heeft dus weer te maken met hersenen aangezien het magnetische veld van de hoogspanningskabel dus duidelijk een effect heeft op de hersenen.
Kan ook allemaal redelijk logisch verklaard worden.

Ok het is natuurlijk niet allemaal zo makkelijk aangezien we niet eens weten wat 90% van onze hersenen eigenlijk doen.Lieve schat, zo simpel ligt het allemaal echt niet hoor. Op het vlak van BDE's is ook goed wetenschappelijk onderzoek uitgevoerd, door Pim van Lommel, dat gepubliceerd is in The Lancet, zeker niet het minste blad... (jammer dat ie er mee op de loop gaat in 'eindeloos bewustzijn'.
Het gedrag van hersencellen bij het intreden van de dood is echt nog geen kwestie van 'logische' verklaring (al is die er wel). Ik ben het natuurlijk helemaal met je eens dat je zegt dat er geen spoken e.d. worden gezien.
En van de beweringen die je doet aangaande hoogspanningsmasten zou ik graag bronnen zien.
Dit is niet het onderzoek wat ik bedoelde, maar het laat dus wel zien dat er een verband is tussen paranormaal gedoe en elektromagnetisme.As far as hallucinations go, the scientific community remains unclear on the precise effects of EMF exposure and what levels of exposure might be unsafe. Almost every health organization has set certain limits on EMF exposure. Power companies are subject to these limits.
Prolonged exposure to strong electromagnetic fields is thought to cause headaches, fatigue, dizziness, skin rashes, weakness, increased anxiety, decreased mental function, impaired vision, emotional imbalances, reduced melatonin levels, and magnification of the "fight or flight" reponse. At extremely high levels, electromagnetic fields can cause flickering of vision and disorientation. Of course, this applies to prolonged exposure to extremely high-level electromagnetic fields. Practically speaking, most electromagnetic fields (in the presence of ghosts) are not prolonged or extremely high-level. So, I don't think you need to worry about hallucinations.
Great question.

