Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik begrijp niet dat gewichtheffen in onze contreien een beetje veel aan populariteit moet inboeten tov andere krachtsporten als powerlifting en bbing. In voormalige oostbloklanden en it, tu en gr lijkt het toch vree populair te zijn.
ER ZIJN VERDOMME AMPER GYMS DIE HET TOELATEN!!!
Voor gewichtheffen heb je namelijk een hoop losse gewichten nodig, matten waar je die op kan laten vallen, magnesiumpoeder, ... en da's niet meteen de standaarduitrusting van de talrijke roze dumbbellclubs die gericht zijn op vrouwen en fitnessnichten met bijna alleen toestellen.
Spijtige zaak, ik zit er zelf mee. Al een tijdje aant stoten/trekken/... maar zonder valmatten ist echt hopeloos om veel vooruitgang te maken
Een goed plankier en goede assen zijn d'r zelden..
Maar waar het 't meest aan schort zijn mensen met verstand van gewichtheffen in nederland.. want het is vooral een zeer technische sport. ff wat trekken/stoten is niet iets wat je zomaar kunt. Er gaat meestal jaren techniek training aan vooraf voordat er kilo's om de hoek komen kijken.
Dit zijn de verenigingen waar je kunt gewichtheffen in nl.
Goed stukje Slabek, je ziet ook nu dat er nog weinig mogelijkheden zijn om gewichtheftrainingen te volgen.
Dit geldt i.m.o overigens ook voor powerliften , zelfs b.b training begint moeilijk te worden.
Alles is tegenwoordig gericht op het fitnessgebeuren.