Wat is je punt?
Als je kijkt naar de routekaart, dan zouden we kunnen versoepelen als we twee weken onder de 35 besmettingen per 100.000 mensen zitten.
Het aantal wat jij noemt, is 43,8 per 100.000 mensen. Dus ja, de aantallen zijn hoog.
Maar die routekaart is op basis van dat niemand gevaccineerd wordt. Er zijn ook steeds meer mensen die ooit besmet zijn geweest, dus steeds meer mensen met antistoffen. Er wordt nu wel heel massaal getest. Logisch dat de cijfers een vertekend beeld geven.
De ziekenhuisopnamen stijgen niet noemenswaardig. Als je op het dashboard kijkt, zie je dat de ic opnames wel stijgen. Vreemdgenoeg staat op het dashboard niet wat voor mensen er nu op de ic belanden. Mogelijk zou je met vaccineren daar opin kunnen spelen, juist omdat het zo graag gaat
Landelijk overzicht van het aantal mensen met bevestigd COVID-19 dat per dag op een intensive care-afdeling van een ziekenhuis is opgenomen.
coronadashboard.rijksoverheid.nl