- Lid sinds
- 13 mrt 2013
- Berichten
- 11.164
- Waardering
- 2.433
- Lengte
- 1m93
- Massa
- 73kg
- Vetpercentage
- 35%
Waarom beantwoord jij mijn vraag aan jou met exact dezelfde vraag? Hoe kan ik het antwoord weten op die vraag als ik het aan jou vraag?
pls go
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Waarom beantwoord jij mijn vraag aan jou met exact dezelfde vraag? Hoe kan ik het antwoord weten op die vraag als ik het aan jou vraag?
Afgelopen zomer op melt. Ik zat met een maat aan het meertje, komt er een chick uit het water.
Maat: Best een lekker wijf
Ik: Beetje jammer van die kop alleen
Zat haar vriend vlak naast ons
http://i.imgur.com/hP9VJhB.gif


Ook wel gebeurd met uitgaan. Lol
Of dat kameraad een nieuwe gf heeft en jij die al lang keer hebt geknald haha
Hoi![]()
Ook wel gebeurd met uitgaan. Lol
Of dat kameraad een nieuwe gf heeft en jij die al lang keer hebt geknald haha
Hoi![]()

Vin wanneer ga je nou eens liften?Of ben je nog butthurt.
Best laugh of my life.
****, ik zie het al zo voor me.
Hoe is dit afgelopen?






Hahaha zat het ook al te lezen ja.
Was toen net klaar met workout en was moe.![]()

Nee moe van je moeder.

.Over oma's gesproken. Die van mij was altijd lachen.
Was een keer onder de douche geweest op zaterdagavond voordat ik ging stappen (was een jaar of 17 denk ik). Ik badjas aan (verder niets) en moest nog wat halen uit de bijkeuken. Hiervoor moest ik eerst door de keuken die grensde aan de woonkamer waar mijn oma op de bank tv zat te kijken met mijn ouders.
Toen ik door de keuken liep riep ik "HEE OMA!" en deed mijn badjas open. Liep daarna vlug door.
Mijn oma lachen en mijn pa en ma vragen wat er was. Zegt ze: "wacht maar af, want hij komt dalijk nog een keer langs!"
Wat heb ik gelachen met dat mens zeg, was echt mijn maatje. Helaas al meer dan 10 jaar niet meer onder ons.
