- Lid sinds
- 17 apr 2007
- Berichten
- 10.437
- Waardering
- 129
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wat een beest die Sean Allan, waarom doet hij niet mee met de O.?

Hij mag dus niet meedoen met de IFBB profwedstrijden en kan zich dus niet qualificeren voor de Mr. Olympia.matig voor iemand van 2,04 (lees: TWEE METER EN VIER CENTIMETER...)
Onze Viking weegt als 135 bij 1,88 !!!![]()
Jup, PDI prof, maar geen IFBB profHij mag dus niet meedoen met de IFBB profwedstrijden en kan zich dus niet qualificeren voor de Mr. Olympia.
?

Die hoofden groeien ook mee hoor, heb je Ronnie's hoofd met dat van vroeger weleens vergeleken, is al 5 kg zwaarder geworden door de anabolica.
En hebben Pro's altijd stijve tepels ofzo?

Foto is ook een beetje vertekenend. Sean Allan staat dichter bij de lens en op zo een manier dat zijn armen (23,5inch) er op zijn grootst uitzien en Coleman (24inch) staat verder weg en zijn positie lijkt minder indrukwekkend doordat je hem zo dan van de voorkant ziet. Plus Sean Allan is hier denk ik zo in off-seasonshape en als het op wedstrijdshape aankomt wint Ronnie het in overall mass van deze jongen. Allebei met 130 kilo staan ze op het podium en dan kickt Ronnie zijn ass.
Die sean allen is op het podium naast andere pro's niet indrukwekkend hoor.
Die sean allen is op het podium naast andere pro's niet indrukwekkend hoor.
niet alleen dat ook nog veel meer massa lijkt welsean allan
aka
big sean allan.
maar ik bedoel coleman is 8 keer mr o, maa deze gast oogt veel bruter door zijn lengte![]()
Klopt, check z'n podium foto's maar eens op z'n site. Wat ben je trouwens serieus de laatste tijd Mars. Ben je ziek?

