XXL Nutrition

Ik ga jullie een geheimpje vertellen...

Vanir

Novice
Lid sinds
15 okt 2008
Berichten
27
Waardering
0
Ik denk dat het geen moer uit maakt wat je set/rep schema is.
PT's, bodybuilders, powerlifters, blablabla zeggen van wel zodat ze jou hun variant kunnen verkopen.
Het hele bestaan van duizenden trainingsschema's die allemaal werken is al een bewijs dat het ECHT NIET UITMAAKT ofdat je nu 5, 8, 12, 15, herhalingen moet doen om te groeien.
Hell, ik ben zelfs als een gek gegroeid op een programma uit Muscle and Fatness (zoals het genoemd wordt in mijn sportschool).
Ofdat Jay Cutler nu 8 herhalingen doet en Ronnie 15 maakt geen ene kloot uit.

Alles werkt zolang.....

en nu kom ik tot de kern van mijn betoog....

en hier komt dan "the inconvenient truth".....

Alles werkt zolang je HARD WERKT!
Je moet het zo moeilijk mogelijk maken!
Je moet zoeken naar de routine, de oefeningen die GOED VOOR JOU ZIJN
dwz waar JIJ veel voordeel van hebt gehad
en dat je CONSISTENT bent en GEDULDIG bent.
Je moet naar je lichaam LUISTEREN, wat verteld het jou
heb je na een workout een heerlijk gevoel? Heb je de dag daarna het lekkere gevoel in je spieren? LUISTER NAAR JE LICHAAM!!!

Trainse

Vanir
 
beetje een schreeuwerig verhaal maar je hebt wel gelijk
 
zozo jij weet er zo te horen veel vanaf.
ben je ex competitatief bodybuilder of zo :eek: ?
 
In de meeste betogen zitten goed uitgewerkte argumenten.
 
Dat valt hier idd niet te vinden.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8
Alle wegen leiden naar Rome, jongens, maar als je geen vaart maakt, kom je er nooit.
 
Klopt!
 
beetje veel interpunctie maar ok, leuk verhaal.
 
Dankjewel voor de tips. Hopelijk ga at het voortaan wat beter.
 
DANKE man :thumbup: :D
 
ik zal aan de interpunctie werken.
Ik kan nog uren door gaan over de deugden van hard werk, toewijding, concentratie, doorzetting en geduld.
Misschien leuk voor een andere post een andere keer.;)

Dus om sterk te worden kan ik ook gewoon 12/10/8 split doen? Jeetje, wat een revelatie. Bedankt Vanir!
 
je hebt wel gelijk. je kan beter 2x p week kei en keihard trainen dan 4x in de week je aan je basisschematje houden en de helft van wat je kan doet (kwa gewicht e.d.), en bij lange na niet kapot gaat.

dat is ook zo met de tellsell reclames trouwens. snel en makkelijk dát verkoopt! maar moeilijk en zwaar verkoopt niet terwijl het wel datgene is dat werkt!!

er zijn zoveel lui die zeiken over hun resultaten terwijl ze gewoon niet hard genoeg trainen, de meesten die ik ken hebben dit probleem. maar hoe je er nu uit ziet is het resultaat van hoe je in het verleden hebt geleeft en als je niets veranderd zal het zo blijven ook.
 
Je hebt gelijk!!1!!11!1!

Weg met Dave Tate en Jim Wendler! Mark Rippetoe? ****ing bullshit!

Gewoon high rep shizzle en je zal de dikste pr's zetten tijdens een powerlifting meet.
 
Does anybody else have something completely irrelevant to contribute?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #19
Dus om sterk te worden kan ik ook gewoon 12/10/8 split doen? Jeetje, wat een revelatie. Bedankt Vanir!

Als je die 12/10/8 split enorm zwaar maakt denk ik dat je er blij mee zult zijn.

Ik denk dat ik weet wat jou commentaar eigenlijk is.
Kijk, als je Chad Aichs heet moet je gespecialiseerd trainen. Dat wil zeggen: trainen om zoveel mogelijk gewicht in een keer op te tillen.
Als je Phil Heath heet wil je extra definitie en massa hebben op die ene kleine spier. Deze twee mannen trainen compleet anders, eten compleet anders en doen andere dingen.
Maar deze mannen trainen voor een SPECIFIEK DOEL.

John Grimek, Reg Park trainden als gewichtheffers/powerlifters en ze hadden de beste lichamen van die tijd. Oldtime Strongmen trainen met dingen die de normale DBB.com bezoeker als absurt beschouwen en wetenschappers claimen dat het enorm slecht is voor de rug,knie,linker teelbal. Maar toch waren Louis Cyr en andere "Toppers" ;) enorm sterk voor de standaard van vandaag.

Voor jou, voor mij, voor iedereen die gewoon sterk en gespierd wilt worden of zelfs tot de elite willen behoren, is het sleutelwoord: HARD WERK
En dan is wat je doet niet meer cruciaal. Wel belangrijk, niet cruciaal.
Zolang het binnen de grenzen van intelligente training ligt, natuurlijk.
(je kan natuurlijk niet alleen armen trainen en verwachten dat je deadlift met 15 kilo per week omhoog gaat, om maar iets doms te noemen)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #20
Je hebt gelijk!!1!!11!1!

Weg met Dave Tate en Jim Wendler! Mark Rippetoe? ****ing bullshit!

Gewoon high rep shizzle en je zal de dikste pr's zetten tijdens een powerlifting meet.

Zie post hierboven
Als dit geen grapje is, mis je compleet de essentie van mijn verhaal.
Trouwens, Jim Wendler en Dave Tate zouden het met mij eens zijn.
 
Terug
Naar boven