Fitness Seller

Ik naar n jaartje flink bulke!

  • Topic Starter Topic Starter
  • #21
Wel massa idd , maar dringend tijd voor een cut. Veel succes ermee!


Thanks!

En de reden dat Ik heb gekozen me eigen workout plekje te laten maken omdat ik altijd alles achter elkaar wil doen en precies wanneer ik wil *en niet wachte op andere mensjes die ff iets moeten doen ofzo* Gelukkig ook nog geen gezeur gehad over de aanbouw in de tuin:p. Tis een gemetselt huisje trouwens met goede fundering blabbala dus het blijft jaren goed staan zo en ik kon er me dip bars en chin-up bars dan ook goed aan bevestigen. hehe alleen me airco heeft het begeven op de laatste dag dat het 30 grade was dus ik hoop dat de hitte nu ff wegblijft. voledig geisoleerd tegen de kou in de winter, ik heb natuurlijk ook nog me kacheltje, maar daar heb je weinig aan in de zomer haha.En heb me eigen boks hoekje met boxzak om lekker me agressie op af te reageren.:D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #22
kcia8g_th.gif

Komen later nog wat bij van me tuinhuisje maar eerst ff opruime want tis nu net n varkens stal:p
Dit zijn me borstspieren en schouders als ik ze ff opgepompt hebt..

Laatste update van me lichaam nu, volgende na de cut!

k9ht6w.gif
 
t*ring 3x 132kg bankdrukken na een jaar trainen....wow:eek:
Wat drukte je de eerste keer, toen je net begon?
 
De motivatie is er! Suc6 :)
 
Netjes man, jij kunt echt smerig groot worden denk ik zo
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #26
t*ring 3x 132kg bankdrukken na een jaar trainen....wow:eek:
Wat drukte je de eerste keer, toen je net begon?

Ik begon in het begin met een zielige 60:oging al snel over tot 70 daarna 80, eigenlijk vooral de laatste 5/4 maande ben ik flink omhoog gegaan *van 85 naar 132* sins ik mezelf meer ben gaan verdiepen op de beste techniek om uit me borsten te stoten.+ veel eiwitten ben gaan nemen+bcaa's/aminos.:D

Ik doe op dit moment altijd als ik begin met me borst, Met dumbbell drukken op plat bankje *niet zwaar gwn ff 80 om los te maken* daarna bankdruken 115 om mee te beginnen, dan als me spieren echt toe zijn aan het zware gewicht ga ik over op 120/125 en dan de laatste set voluit dus 132. Ik probeer het meestal in 4 sets te doen, alleen op sommige dagen als ik voel dat het even wat minder mee zit doe ik het in 5 sets. Ik wil binnekort zwaarder gaan maar omdat ik nu in de cut zit weet ik niet of ik nog flinke kracht gains zal krijgen *tis me eerste cut tijdens krachttraining*

In elk geval naar het bankdrukken ga over over tot fly's op flat bench. om blessures te voorkomen doe ik die nogal licht, die gebruik ik als warmup voor me schuine bankdruk sessie*25 kg per arm* en op dat gewicht blijf ik dan 4 setjes. vervolgens ga ik dus schuin bankdrukken en daarbij begin ik met 90 en ga ik door tot 110. Hierbij zet ik het bankje op een flinke helling moet ik zeggen waarbij ik echt me boven borstspieren gebruik en me schouders. dit doe ik ook in 4 sets. Veel vrienden enzo denke dat ik overtrain maar op een of andere manier krijg ik er n soort van kick van als ik altijd tot me uiterste ga:D.
om los te maken gebruik ik altijd de pully om ff pullover te doen, dan kan het bloed weer lekker doorlopen zodat de pomp een beetje wegvald. *Ik gebruik de pully bijna alleen op het laatst om spieren los te maken* Want op een of andere manier krijg ik nooit het gevoel dat ik kracht gains krijg door met n pully te werken.

Ik druk het trouwens altijd vanaf 1/2 cm boven me borst dat het net me borst zegmaar niet raakt. Want ik wil echt alles wat mogenlijk is om te gebruike bij het bankdrukken gebruike en geen zwakke plekken zegmaar krijgen.

*Deze basis trainingen doe ik nu al een tijdje en me kracht gaat enorm snel omhoog*

En met me bouw heb ik gwn enorm geluk gehad want eigenlijk dachten ze dat ik 2 meter zou worden maar toen ik 12 was en 1,80 was ik al helemaal uitgegroeit, anders had ik denk ik ecto achtig geworde, nu heb ik me brede schouders en korte lijf mee:eek:.

Mijn doel is eigenlijk om naturel zo ver mogenlijk te komen als me lichaam me toelaat. Natuurlijk is het altijd afwachten wat je max is, maar voor mijn gevoel heb ik nog een hoop in me om te geven voor ik me max bereikt heb.



Jep.. kben kletskaus aan het zijn en blijf maar door ratele, klaat het wel ff hierbij haha:D
 
Laatst bewerkt:
Je traint in elk geval al als een beest. Een uur cardio op de vroege ochtend, moet er echt niet aan denken:roflol:.

Trainingsschema zou ik als ik jou was wel helemaal omgooien. Bij je bewegende plaatje viel me op dat als je je armen ontspannen houdt je bicep nog steeds een flinke piek vertoond! Heb ik eigenlijk nog nooit gezien.

Keep up the good work.
 
motivatie is er! succes!
 
Je hebt wel iets weg van Gerald Joling :) Je armen zijn echt huge trouwens! ben benieuwd wat er over blijft na cutten.
 
Proficiat kerel met je massa/kracht...

Maar ik ben bang dat je wel erg lang moet cutten om een ripped fysiek te krijgen. Sta er niet van te kijken dat je ergens tussen de 80/83kg moet zitten om een dikke symetrie te hebben... want nu heb je die dus totaal niet ;)... maar de kracht en de massa is er, dat is het belangerijkste als je gaat cutten!
 
Beetje test erbij in de cut gaat spierverlies goed tegen;)
yeah buddy
 
ye hebt wel veel massa gepakt nu een deftige cut en het zal zwaar worden voor je want je hebt best ver gebulkt :P
 
serieus gaan cutten bro, dit vetperc is in alle opzichten negatief; zowel voor het oog als voor het aanzetten van nieuwe massa. cut naar 10-15%, houd dat vast tijdens een volgende 'clean'bulk.

Succes, motivatie genoeg iig!!:)
 
Laatst bewerkt:
hoog bf, maar na een cut zie je er vast goed uit!!

good luck!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #36
Messchien wel veel te vroeg voor n update maar er is nu 4 kilotjes af en toch zie ik zelf al ''wat'' verandering!:D



PS let niet op me vage kop want ik was hierzo slaperig als de klere, dit is gewoon koud zonder dat ik ff had gefitnest.

2mnmb6s.jpg
 
Laatst bewerkt:
Dit bereikt na 1,5 jaar trainen en dan 132 kg BP.:eek: Dat beloofd nog wat
 
Jij hebt duidelijk aanleg om een hoop massa te bouwen. Succes met je cut verder ;)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #39
Thanks, en ik denk dat het aanleg is dat ik op zich wel veel kan bankdrukken voor mijn doen, Me broer bijvoorbeeld die is behoorlijk wat ouder en gespierder maar drukte in zijn top tijd net iets van 120 kilo *toen wassie 27* Hij had het geloof ik gezien met zwaar probere te bankdrukke naar n gescheurde borstspier ofzo. maar die gozer was wel echt super buff vond ik '1,77, 98 kg echt droog en zag allemaal adertjes enzo tot over zn sixpack aan toe' wel aan de aas maar alsnog hij werkte er hard voor. Nu zeer erg teruggevalle moet ik zeggen en gaat nu weer bulke. *kan echter zn benen niet meer trainen door zware blessure aan de knie* Ben wel heel erg benieuwd hoe groot ik kan worden de komende jaren.. Het is wel verslavend elke keer zo ver mogenlijk te gaan. PS ik hou me nogsteeds aan de 90 minute cardio elke ochtent.. wel vermoeiend moet ik zegge:eek: Maarja daarom doe ik het zo vroeg mogenlijk dat ik weer opgelade ben in de avond voor de krachtraining.

Alleen slapen.. is voor mij echt gewoon lastig geworden, slaap nu zowat elke dag 9/10 uur ofzo en nogsteeds zo suff. Als ik bezig ben gaat het geweldig maar wakerworden is gewoon moeilijk.:(
 
Laatst bewerkt:
Haha, respect voor die cardio in de ochtend, dat heb ik ook ooit een paar maanden gedaan, dat zuigt echt hard.
 
Terug
Naar boven