XXL Nutrition

IS: nasleep

Een kleine groep gekken kan zo easily 1000 man doden opt gentse feesten. Dat lokt een miljoen mensen, allen samengeperst. Paar granaatjes werpen + met een ak tekeergaan. Shit is zo geklaard.

Kan je natuurlijk gewoon om de hoek kopen in jouw geburchte.. Je onderschat hoeveel moeite je moet doen om deze zaken ongemerkt te kunnen bemachtigen.
 
Kan je natuurlijk gewoon om de hoek kopen in jouw geburchte.. Je onderschat hoeveel moeite je moet doen om deze zaken ongemerkt te kunnen bemachtigen.

Een vriend van een vriend heeft gewoon een soort kalsjnikov, niet zeker oft een ak is, kzal sebiet pic uploaden.

Ik denk dat je via via easily aan een ak kunt geraken, via oekraine en al. Grenzen zijn toch open, je kan ze gwn ergens in een camion verstoppen ofzo.

---------- Toegevoegd om 16:26 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 16:25 ----------

http://imgur.com/p7BDumj
 
Een vriend van een vriend heeft gewoon een soort kalsjnikov, niet zeker oft een ak is, kzal sebiet pic uploaden. Ik denk dat je via via easily aan een ak kunt geraken, via oekraine en al. Grenzen zijn toch open, je kan ze gwn ergens in een camion verstoppen ofzo. ---------- Toegevoegd om 16:26 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 16:25 ---------- http://imgur.com/p7BDumj

Is meer faal beleid van omringende landen dan.. Begrijp ook wel niet goed wat de bedoeling is als je dit thuis hebt liggen?

Hoeveel heeft ie daarvoor betaald dan?

Edit; lang leve de val van de berlijnse muur /: r**ards.
 
How Canada came to have a jihad problem
http://www.telegraph.co.uk/news/wor.../How-Canada-came-to-have-a-jihad-problem.html

Canadian killer was recent convert to Islam identified as terror risk
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...man-brings-terror-to-Canadian-Parliament.html

---------- Toegevoegd om 20:01 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 19:49 ----------

k194n.jpg


And it's gone...

 
Laatst bewerkt:
Man met bijl valt agenten NY aan

In New York heeft een man met een bijl vier politieagenten aangevallen.
Een van hen werd op zijn hoofd geraakt en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis.
Zijn toestand is stabiel. De dader is doodgeschoten. Over zijn motief is nog niets bekend.
De politie zegt mede door de aanslagen in Canada niet uit te sluiten dat de aanval een terroristische daad was.

Sociale media

Volgens CNN zou uit het gedrag van de man op sociale media blijken dat hij extreem islamistische sympathien heeft.
De politie heeft alle New Yorkse agenten gewaarschuwd extra alert te zijn.
De aanval was rond 14.00 lokale tijd in een drukke winkelstraat in Queens.
De politieagenten poseerden op verzoek van een voorbijganger voor een foto toen de aanvaller uit het niets op de agenten begon in te hakken.
Toen agenten het vuur op hem openden, werd ook een omstander geraakt.
De vrouw kreeg een kogel in haar rug en is naar het ziekenhuis gebracht.
nos.nl
 
Laatst bewerkt:
2qum3af.jpg


---------- Toegevoegd om 12:55 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 12:49 ----------

Amerikaanse experts gaan berichten onderzoeken dat strijders van Islamitische Staat in Irak chloorgas hebben gebruikt in gevechten met Iraakse politiemensen bij de plaats Balad ten noorden van Bagdad. Dat meldden Amerikaanse media vandaag.

Volgens de Washington Post zijn vorige maand 11 Iraakse politiemensen na een aanval door IS strijders naar een ziekenhuis gebracht. Daar werd geconstateerd dat ze verschijnselen hadden die wezen op vergiftiging met chloorgas. De politiemensen bleven allen in leven.

Iraakse strijdkrachten hebben verklaard dat in nog twee andere gevallen gifgas is gebruikt door IS. Wapens met het gas zouden afkomstig zijn uit voormalige fabrieken die in het gebied in het noorden van Irak staan dat IS controleert. Maar volgens deskundigen zijn de 2500 raketten gevuld met gifgas die daar nog zouden staan, onbruikbaar.

De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties zal zich ook over de kwestie buigen. Dat zegde VN-chef Ban Ki-moon toe in een telefoongesprek met de Duitse minister van Buitenlandse Zaken Frank-Walter Steinmeier. Die was gealarmeerd door de berichten over het gebruik van gifgas en nam contact op met Ban.

....
 
Gelukkig gelden er geen conventies voor dat IS tuig, waardoor ze zonder probleem fysiek uitgeroeid mogen worden.
 
Zijn gewoon wat nlingen joh, dat wil IS helemaal niet.

/brotomodus.
 
Ongeveer 150 Iraakse Koerden zijn met zware wapens op weg naar de Syrische grensplaats Kobane om daar te helpen in de strijd tegen de extremisten van Islamitische Staat (IS), aldus Koerdische media.

Zij reizen met toestemming van de regering in Ankara over Turks grondgebied. Het parlement in Iraaks Koerdistan ging woensdag akkoord met het sturen van strijders, de zogenoemde peshmerga's, naar Kobane.

Het Turkse ministerie van Buitenlandse Zaken verklaarde eerder deze week dat het Iraakse Koerden zou helpen om in Kobane te komen. De stad wordt al wekenlang door IS belegerd en is aan de Syrische kant omsingeld, maar heeft wel een grens met Turkije.

https://www.youtube.com/watch?v=kN_AHM2kFlc
 
Weer kostelijk vermaakt over de opwinding die gister ontstond omdat de peshmerga geen pow's maakt. De verbazing die bij zoiets optreedt in de media zal waarschijnlijk nooit vervelen.
 
:roflol:

Valt natuurlijk wel te begrijpen dat de Koerden geen gevangenen nemen.
 
Terug
Naar boven