XXL Nutrition

IS: nasleep

Ja ik eis bewijs, omdat jij mij aanvalt en voor complottheorist uitmaakt. Ik kies MH17 uit het rijtje, omdat dit de meest recente gebeurtenis is en ik hier vanaf het begin vol op heb gezeten. Een maand lang, zeker enkele uren per dag mainstream bronnen maar ook alternatieve bronnen uitzoeken en feiten na trekken. Ik heb hier minimaal 100 uur aan onderzoek besteed en er is 0 feitelijk bewijs dat Rusland/separatisten achter de aanslag/ongeval zaten. En ik WIL graag bewijs zien daarvan, ook al gaat het tegen me realiteitsbeeld in op het moment. Ik zou willen dat we een vijand kunnen aanwijzen en deze hun gerechte straf krijgen, zoveel onschuldige slachtoffers en zoveel onduidelijkheid. Als je mij voor maffe complottheorist uitmaakt, dan neem ik aan dat je dit kan onderbouwen en dat je recht van spreken hebt. Dus nogmaals kom met BEWIJS

Man, dat jij nog niet bent gebanned vanwege je hoogst irritante nietszeggende luchtfietserij mag wat mij betreft als onterecht worden gekwalificeerd. Jij hebt met al je kolder en lariekoek je zo diep ingegraven in je eigen leugens en onwaarheden, dat je geen andere uitweg meer ziet als de bewijslast bij anderen te leggen. En dat terwijl jouw eigen shitzooi 0,0 waarheidsgehalte bevat.

Sorry dat ik zo reageer en dat ik misschien nu zelf risico op een ban loop. Ik ga je shit nu echt niet meer lezen en je blokkeren. Hoe is het gvd toch mogelijk dat 1 lid nu al twee topics verstiert en het niveau zo doet zakken!
 
Geruchten gaan dat al bagdhadi dood is (zie rudi vrankx facebook)

ard rapporteert het.

sommigen zeggen dat het zn rechterhand is ofzo
 
Las net dat t zn rechterhand is en nog een andere leider.
 
stomme sensatie titel, bartman
hoe kunt ge zo gullible zijn om op zone clickbait te klikken
 
BBC is redelijk legit?
 
Untitled-82.jpg


http://countercurrentnews.com/2014/06/isis-post-pr-photos-they-took-with-john-mccain/

Best friends forever!
 
Lol, eist bewijzen en bronnen van andere terwijl je die zelf niet geeft in dit topic. Anywaz dit is een Isis topic. Oekraïne heeft een andere topic

Ik heb 224 posts in het MH17 topic waarvan 80/90% ontopic.
Neem ze allemaal door zou ik zeggen.
Vind je er vreemde posts/bronnen tussen zitten, stuur me een pm en dan kijk ik er even na.

Nu weer ontopic dan! ;)
 

Remember when Senator John McCain went to Syria and met with factions of rebels fighting the Assad regime?
As it turns out, the group that he was meeting with was a particular subset of rebels in Syria, who we now know as ISIS.

Wat een slecht stuk weer. Het Vrije Syrische Leger is helemaal niet gelijk aan IS. Heeft wel onderdelen die overgelopen zijn naar IS maar over het algemeen zijn het twee facties die lijnrecht tegenover staan. Zelfs het radicale Al Nusra vecht tegen IS ook al zijn ze beiden net zo gestoord in de kop als het gaat om moslimextremisme.

Niet dat die Vrije Syrische Leger-figuren zulke lieverdjes zijn overigens. Steunen Hamas en hebben banden met het Moslim Broederschap. Maar de foto's op die gare Countercurrentnews site laten dus geen beeld zien van McCain met IS-leden.
 
Nee nep! Op gezet door wie dan ook, in ieder geval op een dergelijke manier dat het virusje uitkomt!
 
Sharia-politie' patrouilleert in Wuppertal


n de Duitse stad Wuppertal in het Rijnland is 's nachts een 'sharia-politie' actief: radicale islamisten patrouilleren er door de straten, met oranje hesjes met de opdruk 'Shariah Police'. Dat heeft de politie vandaag laten weten.
Tegen elf personen is een onderzoek begonnen wegens verdenking van schending van de wet op openbare bijeenkomsten. "Het wordt niet getolereerd als er wordt gentimideerd of geprovoceerd'', aldus de chef van de plaatselijke politie, Birgitta Radermacher. "Het geweldmonopolie ligt uitsluitend bij de staat." Zo heeft de sharia-politie bijvoorbeeld aan jongeren gevraagd niet naar disco's te gaan.

De zelfbenoemde zedenpolitie eist met flyers een 'Shariah Controlled Zone' (sharia-gecontroleerde zone) op in het centrum van Wuppertal, waar moslims het zonder alcohol, kansspel, muziek, pornografie, prostitutie en drugs moeten doen. Volgens het Openbaar Ministerie is het aanbevelen van religieuze leefregels op zich niet strafbaar.

Geen van de jongeren van 19 tot 33 jaar is opgepakt. De bevolking is gevraagd bij verdachte waarnemingen 110, het alarmnummer van de politie, te bellen.


http://www.hln.be/hln/nl/1275/Islam...aria-politie-patrouilleert-in-Wuppertal.dhtml
 
Absurd.
 
Bismarck draait zich om in zijn graf.
 
-
 
Laatst bewerkt:
Had het over dit topic, bij de Mh17 zaak had je goede argumenten en kwam je ook met (betrouwbare) bronnen. In dit topic loop je te raaskallen :D

Ik vind het gewoon vreemd dat deze filmpjes zo uitgebreid mainstream worden getoond.
Terwijl het dus blijkbaar ISIS propaganda is, waarom krijgt ISIS propaganda zoveel aandacht?
En daarbij zijn het neppe filmpjes, ik zet er gewoon vraagtekens bij.
Maar blijkbaar zit ik in het hokje complottheorist en als ik me afvraag hoe het komt dat de afgelopen voetbalwedstrijd in 2 - 0 is geëindigd, krijg ik als reactie dat het een complot is van de illuminatie.
 
Zucht.
 
Boek nu een jijhaat reis, makkelijk en snel op jijhaat.nl
695188.jpg


Amersfoorts gezin op jihadreis

Een gezin uit Amersfoort is onlangs uit Nederland vertrokken, vermoedelijk om zich in Syri aan te sluiten bij een jihadistische groepering. De Amersfoortse burgemeester Bolsius heeft dat bekendgemaakt in een brief aan de gemeenteraad (.pdf).

Details over het gezin wil Bolsius niet kwijt, maar de politie, de AIVD, de Raad voor de Kinderbescherming en de Nationaal Cordinator Terrorismebestrijding en Veiligheid beschikken over relevante informatie, zegt hij.
Halsoverkop

Volgens de Volkskrant zijn de Amersfoorters zondagavond vertrokken, net als een ander gezin uit de omgeving van Utrecht. Hun vertrek zou halsoverkop zijn geweest en zijn ingegeven door de arrestatie van twee echtparen in Huizen, een paar dagen eerder.

Het dagblad schrijft dat de vier gezinnen contact hadden met elkaar. Ze zouden zich samen hebben willen vestigen in de Islamitische Staat.
Radicalisering

Burgemeester Bolsius is deze week op de hoogte gesteld van de reis van het Amersfoortse gezin. Volgens hem zijn er op dit moment geen aanwijzingen dat in de omgeving van het gezin "meer dan gemiddeld zorg moet zijn voor radicalisering".

Amersfoort is niet een van de gemeenten waar volgens de AIVD een bovengemiddeld aantal geradicaliseerde moslims woont. Onder meer Delft, Den Haag, Arnhem en Huizen staan wel op die lijst.
 
Terug
Naar boven