AnverzMuscle
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 12 feb 2008
- Berichten
- 1.079
- Waardering
- 45
- Lengte
- 1m87
Jay heeft gewoon een perfect frame voor bb.. Qua mass is hij hier niet zo speciaal, denk dat ik er dicht bij zat op mijn 17e. Uitgaansleven is a b*ch!
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
idd en zal ik je nog iets zeggen. Die kerel trainde toen nog geen eens laat staan aas gebruik, supps, fatsoenlijk eten.
Eat your hearts out zou ik zeggen want op zijn 18de begon hij met trainen.
En binnen een jaar zag die er al zo uit:
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
En waarschijnlijk was hij ook nog eens clean! Want je gaat nu niet nog stevig lopen beweren dat hij vanaf dag 1 meteen non stop heeft gekuurd?
Nou wie ziet er zo uit? in zo'n korte tijd zelfs met aas. Serieus wie?
ga maar vooral genetics onderschatten


dat had hij zeker toen die 15 was
Het punt wat ik duidelijk wil maken is dat hij zo'n fysiek al heeft neergezet met bijna geen moeite in relatief korte tijd. En waarschijnlijk zonder aas of iig erg weinig aas. Die kerel kijkt naar een dumbbell en hij groeit zowat.
Of die nou wat geouwehoerd heeft met gewichten op jonge leeftijd is niet echt meer van belang of wel? Want er zijn mensen die 10 jaar intensief trainen en niet eens zo uit zien, zelfs met kuren.
Wat heeft vroeg beginnen met iets te maken? Leeftijd is hierbij niet relavant. De tijd wel. Er zijn ook pro's die op 20-23 pas begonnen. Kijk maar naar dorian yates.
pff goede training en voeding. Wat doen wij dan? Iedereen hier zit elke dag een overkill aan eiwitten te eten en genoeg carbs in te werken. Trainen doen we allemaal wel. Zit daar echt zo belachelijk veel verschil tussen? Mischien niet op hun niveau nee, maar dat hebben zij toch ook opgebouwd.
En ik snap dat onophoudelijke gejank steeds niet dat ik gefrustreerd moet zijn volgens jullie. Ik kom in deze topic als iemand op deze forum met een van de betere fysieken hun in de spotlight zetten en verhemelen en dan zeggen jullie tegen mij dat ik gefrustreerd ben omdat jullie van mening zijn dat jullie met de juiste voeding, begleiding, aas, training bllablabla ook een monster kunnen worden. Sorry maar volgens mij zijn jullie gefrustreerd. Mischien is de waarheid nog te hard voor de meeste hier om te realiseren. Proof me wrong zou ik zeggen. En alvast heel veel succes!
ik ga niet meer mee in deze discussie. Zinloos gedoe van stelletje naiefe mensen waarvan de meeste nog denken dat je met wat kuren al een monster wordt.
Vraag me altijd af of die mensen uberhaupt nog coïtus hebben

Pro's zijn gewoon extreem gevoelig voor AS. Van Kevin Levrone was bekend dat hij in zijn offseason niks pakte (geloof ik niet maar denk gewoon cruize op laag test) en dan pas bij zijn wedstrijd voorbereiding weer ging trainen en gebruiken. Kevin groeide naar aanloop van zijn wedstrijd. Per jaar trainde hij 5-6 maanden niet of nauwelijks.
Denk dat wat pro's allemaal gebruiken zwaar overdreven wordt. Het zijn gewoon gasten die extreem veel gainen op acceptabele doseringen. Daarnaast zijn er natuurlijk wel pro's die wel hele hoge doseringen gebruiken. Op het forum van MD is een heel topic waarin ook jongens reageren die semi profs en upper end amateurs begeleiden of in hun vriendengroep hebben zitten. Soms komen er wel redelijk bizarre kuurschema's uit.
Vooral de peptides zijn populair naast de standaard HGH, AS en insuline. Follistatin wordt steeds meer gebruikt.
Maar dat jezelf vooral wijs.
Je kan hem volgen op youtube, en Levrone lijkt toch vrij vaak te trainen zonder in de buurt te komen van zijn vroegere massa ...
.....Aanpassingsvermogen van het lichaam, je systeem kan veel hebben. Gerechtvaardigde vraag zou zijn kan hun lichaam nog zonder

