- Lid sinds
- 14 sep 2006
- Berichten
- 18.452
- Waardering
- 5.132
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 73kg
- Vetpercentage
- 11%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Chest supported? Dus gewoon op een schuin bankie liggen ofzo?
Met jou lengte lukt dat nog wel, maar voor mij zijn die bankjes dan echt verrot![]()

Zoiets dus?Jup schuin bankje. Zelfs met jou lengte moet het nog lukken denk ik![]()
Als ik zo moetr gaan zitten, zit ik echt ****ed up. Waarom doe je hem niet standaard manier?Omdat je dan minder strikt traint?
Staat wel extra gewicht tegenover![]()
Geloof me, op dat plaatje ziet het er heel ongemakkelijk uit. Ik doe 'm een stuk anders (comfortabeler). Voordeel is dat je ook een veel grotere ROM hebt.
Maar hoe bedoel je grotere rom? Als op het plaatje of als bij een normale dumbbell row (BOR laat ik voorlopig ook uit in mijn hoofd om deze zwaar te doen).
Maar een normale dumbbell row heb je imo een grotere rom als met een supported. Kantel je btw niet voorover als je hoog gaat liggen op het bankje, met een behoorlijk gewicht in de klauwen?![]()

bij die chest sup. db rows zul je het denk ik ook wel wat meer in je trapezius voelen neem ik aan? En je kunt natuurlijk minder cheaten omdat je je lichaam statisch 'vastzit'.
nette chins btw !

Verder zal ik voor kwaliteit gaan en dus niet meer extreem bulken. Zit nu rond 3000kcal. Net boven onderhoud en ik ga er lekker op.
