seppe1812
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 21 feb 2010
- Berichten
- 3.969
- Waardering
- 179
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 76kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Haal je je dl er weer uit en je pull er weer in.
Kijk eens wat dat doet, misschien 3 x per week gaan trainen..?...noem maar wat

Ja, was ik ook al aan het denken. Ofwel squat ik gewoon wat lichter... Vind het
toch niet zo belangrijk![]()

Ook nog sterkte vanuit hier..bah dat zijn altijd nare gebeurtenissen..
Miss zit er bij jou momenteel wel wat te werken daar je je niet helemaal topfit voelt.,ik hoor zat mensen om mijn heen die lopen te klooien met de gezondheid..
Vandaag rustdag qua training??



Ach ik boek nooit progressie in alle 3 de lifts tegelijk. Het gaat vaak maar goed op 2 van de 3 tegelijk. Even een inspect - adapt doen![]()



Pff f... zeg nog eventjes en je drukt die 100 ook boven je hoofd weg.

Mooie serie op je repout Rob en zoals je zelf al zegt strong db side lateral are strong.
Benieuwd wat je van IF gaat vinden, wie weet hebben we deze zomer een ripped rob![]()
Maar acceptabel is al voldoende 
Lekkere MP! Je komt nu toch langzaam bij de 100kg in de buurt.
Wat voor variant van IF ga je doen? Ik vind het zelf vooral erg lekker werken omdat je veel minder met eten bezig hoeft te zijn.


Ja het is inderdaad even zoeken hoe je het moet inpassen in je dagelijkse schema. Ben benieuwd hoe het gaat bevallen. Ik volg het nu losjes, maar het is moeilijk om 4k kcals naar binnen te werken in 8 uur nu ik aan het bulken benJa idd, nu een plateau tegenkomen zou niet leuk zijn voor mijn mentale geest
Dunno eigenlijk. Gewoon 16u vasten. Op lege maag gaan trainen lukt echt niet
met mijn uren. En in die 8u dan gewoon 3 maaltijden. Ben nog even aan het zoek
wat allemaal kan eigenlijk![]()
. Als ik over een maandje ga cutten ga ik het ook weer strak volgen.Er zijn meerdere varianten, maar waar ik persoonlijk goede ervaring mee heb is Leangains.Hoor je de laatste tijd meer over IF
Wat is dat precies?
Hoor je de laatste tijd meer over IF
Wat is dat precies?

Ja het is inderdaad even zoeken hoe je het moet inpassen in je dagelijkse schema. Ben benieuwd hoe het gaat bevallen. Ik volg het nu losjes, maar het is moeilijk om 4k kcals naar binnen te werken in 8 uur nu ik aan het bulken ben. Als ik over een maandje ga cutten ga ik het ook weer strak volgen.
Er zijn meerdere varianten, maar waar ik persoonlijk goede ervaring mee heb is Leangains.

mooi rob die mill press
stevig weer
16 uur vasten - lijkt wel de rammadan man

