Natty87
Monstrous Giant
Elite Member
Challenge
Foto Contest
10 jaar lid
10.000 likes
10.000 berichten
- Lid sinds
- 1 jul 2012
- Berichten
- 12.386
- Waardering
- 17.148
Ligt iets genuanceerder.Ray zorgt voor de juiste training en trainingsmethode. De voeding wordt daarop toegepast. Daarnaast zijn er gezamenlijke trainingen waarbij de principes worden uitgelegd.
Het trainen en voorbereiden doe ik wel zelf ja. Maar zonder mijn begeleiding haal ik de ontwikkeling niet, die ik nu wel heb.
Dus als hij zegt not ready dan ga ik niet.![]()
Tuurlijk, dat heb ik precies hetzelfde. Als ik nu zelf door was gegaan dan was ik nog skinny fat geweest. Vorig jaar 57 a 59 bij 20% ofzo en nu stuk zwaarder en lager %. Denk ook niet dat ik dat zelf zou halen.
Ik zie nu hoe je het bedoelt


Ray zorgt voor de juiste training en trainingsmethode. De voeding wordt daarop toegepast. Daarnaast zijn er gezamenlijke trainingen waarbij de principes worden uitgelegd.
Maar wat ik nu bereikt heb is al heel veel hoor.
Daar heb je iemand voor nodig die de ervaring en kennis heeft. Anders dan een PT diploma. Hoewel een diploma wel een ingang is. 


Heb dus even haarfijn uitgelegd dat een handdoek ergens op leggen, bezet houden is. En als je gewoon bezig bent, dat je dan gewoon traind. 

