DBBdominik
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 12 okt 2011
- Berichten
- 1.313
- Waardering
- 81
- Lengte
- 1m78
- Massa
- 90kg
- Vetpercentage
- 15%
Cleanbulken duurt langer dan massive bulking!Ja ik vind het ook een lastige keuze.. Zit nu meer te denken of verder cutten zin heeft - komen die abs ooit tevoorschijn? Als het echt aan m'n massa ligt..
Kijk als ik nu in twee weken toch niet verder ga komen, dan ga ik liever bulken. Maar sowieso moet ik ook anders leren te bulken denk ik, want meestal gain ik bijna alleen maar vet.. Wil sowieso straks cleanbulken en alleen droge spiermassa gainen.
Ik heb trouwens geen antwoord op die ''refeed'' vraag.
Ja klopt refeed in de cut hou je op de dede of vierde dag van je carb cycling, maar je verbrand nog vet toch? je zit niet op een plateau. maargoed. Ik zou het even een keert erop gooien, ja. Ga 1 dagje vies eten, gewoon troep. Wel aan je 2800 kcals houden en eiwitten. De rest gooi het suiker er maar in.

) in.
Waarschijnlijk wel regelmatig op de zaterdag flink cheaten, maar zondags ga ik ook weer hardlopen, zet het een beetje recht misschien hehe.